Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 4 év után általába megváltozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év után általába megváltozik a kapcsolatnak az egymás felé érzett érzelmei?

Figyelt kérdés
Szóval ennyi idő után már nomrális ha már nem kívánják annyira a másikat mint az elején,a szerelem is elmúlhat,átalakulhat ilyen baráti viszonnyá,szeretetté? Mert úgy érzem hogy velem ez történt.

2021. máj. 13. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem idővel a 99%ával ez lesz, csak kérdés hogy hány év után jön el ez.
2021. máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
A szerelem soha nem marad meg a kezdeti intenzív formában, minden esetben átalakul, viszont jó esetben nem tűnik el teljesen hanem hullámzik, néha lecsendesedik, néha egy kis időre újra fellángol.
2021. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Majdnem 4 évig tartott előző párommal aki meghalt, de nekünk nem csendesedett...addig nem.
2021. máj. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Az normális ha átalakul de az nem jó szerintem ha csak barátiasan szeretitek egymást.
2021. máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Az átalakulás normális, de ha már csak baráti viszonyban érzed magad vele, az nem. Ennyi idő után meg pláne nem.
2021. máj. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem teljesen normális, ha átalakul. Én is 4 éve vagyok kapcsolatban és már nem vagyok belé úgy szerelmes, nincs rózsaszín köd meg nem érzek pillangókat a gyomromban amikor meglátom (mondjuk ennek lehet ahhoz is köze, hogy 2 éve együtt élünk és az elmúlt évben szinte 0-24-ben együtt voltunk, mindkettőnk home office-ozott). Viszont ettől még ugyanúgy szeretem, csak már máshogy. Illetve nem, igazából sokkal jobban szeretem, mint az elején. Nincs meg az a szenvedély, de mégis mélyebbek az érzéseim iránta.
2021. máj. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem alakulna át, az emberi szervezet biológialiag sem bírná azt a terhet amit ezek a hormonváltozások okoznak, teljesen természetes :)
2021. máj. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerelemmel szeretjük egymást 11 éve, a vonzalmunk és a szexuális életünk is ugyanolyan intenzív, mint az első években.
2021. máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

Minden változik minden nap.

Egy szexkapcsolat nem bír ki négy évet, ha az a dolog lényege az se.

Minél több tartalmas közös programozók van annál több arcát ismered meg a párodnak és normál esetben ez újabb lendület irányába.

Az első gyerek meg óriási dolog és elkötelezettség, ráadásul onnan kezdve idő sincsen, nemhogy unalom!

2021. máj. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!