Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Oda kellene költöznöm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oda kellene költöznöm?

Figyelt kérdés

Együtt élünk a párommal, fiatalok vagyunk, én 21 ő 23. Egyelőre a párom nagymamájának a házában vagyunk, én 2 hónapja költöztem ide faluról ebbe a távoli városba, szóval ez ilyen kényszermegoldás egyelőre, hogy együtt lehessünk.

Mindketten szeretnénk, ha úgymond saját lakásunk lenne, én személy szerint nem szeretek más házában, másokkal együtt élni. Én csak a párommal akarok együtt lakni csakis ketten egy albérletben. Mindketten dolgozunk, de nehéz így is egy albit fenntartani.

A helyzet most az, hogy a páromnak van egy lánytestvére, ő 22 éves, de neki már férje van és egy 1 éves kisfia, plusz még terhes is. Ő nem dolgozik, a férje dolgozik. És a lány férjének olyan ötlete támadt, hogy költözzünk mi a párommal és ők a gyerekekkel egy nagyobb albérletbe, mert ha mi hárman dolgozunk akkor könnyebben megélnénk. Én egyáltalán nem akarok velük összeköltözni, de amúgy szeretem nagyon a sógornőjelöltem, de egyszerűen nem akarnék velük egy lakásban élni akkor sem ha nagy lakás, két kisbabának nem akarom a sírását hallgatni minden egyes percben, nem akarom a pisijüket hányásukat kerülgetni, meg úgy amúgysem akarom, hogy a lakásban amit fizetek ott kelljen még kerülgessek egy komplett családot. Én úgy nem tudnék nyugodtan élni. A páromnak viszont tetszik az ötlet, azt mondja segíteni akar a testvérének, meg, hogy minden jó lesz, mi külön fizetnénk a mi dolgainkat stb. Amikor mondtam neki, hogy nekem nem tetszik az ötlet akkor meg megvádol azzal, hogy én el akarom őt szakítani a családjától, stb. Pedig én csak nyugodtan akarok élni kettesben csakis vele, nem másokkal együtt, nekem már nincs kedvem alkalmazkodni senkihez sem. Ti mit tennétek a helyemben? Inkább fizetnétek többet az albiért, de nyugiban ketten a pároddal, vagy kevesebbet de még egy négyfős családot kerülgetnétek...



2021. máj. 19. 05:00
A kérdező szavazást indított:
összeköltöznék a családdal
csakis ketten a párommal
60 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Nem mennék velük.
2021. máj. 19. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
Kizárt.
2021. máj. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Max, ha olyan családi ház lenne az albérlet, amiben van 2 külön szeparált lakrész(2 konyha, fürdő, különbejárat).
2021. máj. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%

Ez rossz ötlet.Oldják meg a helyzetüket, nem kell annyi gyerek aztán akkor fenn tudnak tartani ők is egy albérletet.

Arról nem is beszélve hogy a kisgyerekek mellett nem is lenne életetek.

2021. máj. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Jézus, dehogy. Amúgy a párod is megéri a pénzét, ha szerinte ezzel elszakítod a családtól. Ha valaki, hát én ragaszkodom a családomhoz és rendszeresen találkozom velük, sokat tanyázom is náluk, de eszembe nem lenne tesóm családjával összeköltözni.
2021. máj. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
98%
babsszitternek kellesz draga. Eszedbe ne jusson odakoltozni
2021. máj. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hát ez az, pár hónap múlva megszületik az újabb gyerek, holott a nagyobbik is még csak 1 éves. Nem akarom két kisbaba sírását hallgatni meg egyéb hátrányokat bevállalni. De ha nem lennének gyerekek akkor se akarnék másokkal együtt élni, elviselni őket. De látom ti is az én véleményemen vagytok. Szóval nekem annyit nem ér a magánéletem feladása, hogy több pénzem maradjon hónap végen. Párom viszont nagyon benne van, megpróbálom lebeszélni észérvekkel. Nem tudom miért ragaszkodik ennyire a családjához. Felőlem látogathatja őket amikor akarja, de én nyugodtságban akarok élni és csak maximum vele, meg saját gyerekkel ha majd lesz, nem máséval.
2021. máj. 19. 06:27
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. máj. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem, kizárt. Sőt az is borítékolható hogy ez a kapcsolat köztetek nem lesz hosszúéletű.

Annyira ne erőltesd ezt.

2021. máj. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%

Nem rosszindulatból de a párod családja roma?

Egyébként meg azt gondolom, értelmes felnőtt ember, akkor vállal be gyereket ha van hol laknia rendesen és meg is tud élni rendesen.


Nem mennél oda, egy rakásra, 2 kicsi gyerek, kevés magánélet.


Akkor a helyetekben inkább keresnék egy barátot/barátnőt lakótársnak vagy csak egy sima lakótársat aki kb veletek egykorú, jóban vagytok stb hogy anyagilag könnyebb legyen.


Mert így nyilván a tesóéknak könnyebb hogy TI kerestek részben rájuk is. Azért álljon meg a menet. Ha nincs pénz, nem kell annyi gyereket csinálni!

Gumi olcsóbb..

2021. máj. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!