Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez így vajon normális? Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így vajon normális? Szerintetek én gondolom túl?

Figyelt kérdés

Párom szerint az a normális hogy miután hazaér a munkából, kaját teszek elébe és békén hagyom, mert nincs KEDVE a felesleges párbeszédhez és száljak le róla (megjegyzem külön eszik a gépénél). Ha már megmerem tőle kérdezni milyen napja volt vagy hogy van már rám is förmed hogy hagyjam már a picsába és hogy lehetek ilyen gyenge felfogású, értsem meg hogy egyedül akar lenni. Ezen önmagában nem is problémáznék, csak MINDIG ezt csinálja, nem csak munka után hanem mondjuk vasárnap délután is. Úgy gondolom hagyok neki elég énidőt, napi 11 órát dolgozom, hétvégente is hagyom játszani, sose szólok érte. Viszont azt a napi fél órát elvárnám tőle hogy velem legyen. Akár egy vacsi erejéig vagy megnézni közösen egy sori részt vagy bármit. Én várok el túl sokat vagy tényleg mindig békén kellene hagynom?

Mindemellett én főzök, mosok, takarítok. Ezt is sűrűn lefikázza hogy nincs köszönet abban amit megcsinálok. Tudom hogy nem vagyok tökéletes és nem vagyok mindig 100°%-os de igyekszem és rosszul esik ha lekezelő velem azért mert poros egy polc vagy sótlan a leves. Nem várom el hogy helyettem megcsinálja, de legalább ne szólja le. Én hazaérek este nyolckor és akkor állok neki minden másnak, de ha én hozzá merek szólni ha hazaér akkor csúnyán rámförmed hogy fáradt (kb FELE annyit melózik mint én).

Nyugtassatok meg hogy nem csak én látom ezt a helyzetet furának?!


2021. jún. 13. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nyugodtan csinálj például olyat, hogy lelépsz otthonról egy kicsivel előtte mielőtt hazaérne, úgy hogy egy falat kaja ne legyen otthon 🤷‍♂️ oldja meg magának a dolgokat, gondolom ő is felnőtt ember.
2021. jún. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Miért vagy együtt egy ilyen emberrel? Ez egy tróger, aki láthatóan képtelen a civilizált emberi viselkedésre is.
2021. jún. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Miért vagy együtt vele? Többet dolgozol és a háztartást is te viszed. Kb olyan, mintha szingli lennél, mert 0 törődést kapsz tőle. Ez nem párkapcsolat, ő kb cselédnek használ és ennyi.
2021. jún. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként ha már ő mondta, hogy egyedül szeretne lenni, akkor csak simán hagyd el 🤷‍♂️ #1
2021. jún. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak az én exférjemről írtál volna... Te ne légy olyan hülye mint én voltam, ha megteheted még ma lépj le mellőle. Hidd el, ennél még egyedül is jobb!
2021. jún. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként kérdezem, miért vagy a cselédje? Mert most kb azon a szinten vagy. Sztem jobb lenne neked egyedül, azt a 10 perc örömöt meg egy szexuális segédeszköz is tudja mint ő. Szóval nem pótolhatatlan, jobb ha érezteted vele.
2021. jún. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem hogy minek vagy vele hogyha egyszer minden szar.

De te tudod a te életed.

2021. jún. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, rossz dolog. Változtassatok rajta.
2021. jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked mi örömöd ebben az egészben?
2021. jún. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"kaját teszek elébe és békén hagyom, mert nincs KEDVE a felesleges párbeszédhez és száljak le róla (megjegyzem külön eszik a gépénél). Ha már megmerem tőle kérdezni milyen napja volt vagy hogy van már rám is förmed"


Na a 2. ilyen után kivágnám. Nem házvezetőnő vagy.A megalázás legalja amit leírtál.

2021. jún. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!