Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire tartjátok ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok ezt a randizas dolgot együttéléskor?

Figyelt kérdés

Azt olvastam valahol hogy többen tobb év együttélés után is Figyelnek rá és fondos.

Figyeltek rá tudatosan? Mit csináltok ilyenkor?


2021. jún. 14. 09:15
 1/8 anonim válasza:
100%
Mi igen. Mozizunk, vendéglőbe megyünk, vagy ha úgy alakul, együtt sütünk otthon meg ilyesmik. Jól esik ilyenkor átbeszélni részletesebben az elmúlt időszakot, a terveket. De ez csak személyes vélemény.
2021. jún. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

kicsit különlegesebb program különlegesebb figyelemmel, visszahozva azt a figyelmet, amikor igyekeztünk a másiknak nagyon tetszeni, jó benyomást kelteni, igényesek lenni minden téren

de a régi randikhoz így sem igazán hasonlítható, egyrészt akkor abszolút újdonság volt minden, semmi közös hétköznapi gondunk nem volt, és előtte gyakran napokig nem is láttuk egymást.

2021. jún. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben tartom. Egyrészt ezzel éreztetem a másikkal, hogy fontos nekem, másrészt frissen is tartja a kapcsolatot.
2021. jún. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tartanánk már nem lennénk együtt, ez tartja életben a tüzet. Mi elutazunk valahová és együtt felfedezzük az adott helyen (belföldön is), elmegyünk vacsorázni, színházba, koncertre, vagy mint múlt hétvégén elmegyünk egyet sátrazni, valamilyen különlegesebb programot szervezünk ami nem hétköznapi.
2021. jún. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi tartjuk. Hetente körülbelül 2x étteremben vacsorázunk, vagy elutazunk egy hétvégére valahová kizárni a külvilágot.


N

2021. jún. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A közös programok fontosak. Bár nem randizasnak hívom.
2021. jún. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minden héten van 1 randis délutánunk, 4 éve vagyunk együtt, az elejétől tartjuk ezt.


Ilyenkor vagy étterem, vagy mozi, vagy séta, fagyizás, állatkert, kirándulás, koncert stb. Bármi ami lakáson kìvül van, kettesben.


A közös főzés nekünk nem program, mert 2-3 naponta csináljuk :D

Barátokkal is minden héten közösen találkozunk. Családdal is.


23L

2021. jún. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%

Eddig minden exemmel allandoan jartunk mindenhova pl étterembe vacsorazni, vagy millio programra, a mostani az èletem elso olyan pasija akivel soha egy randim sem volt még és fél éve járunk pedig, gyorskajaldakba neha ugyan beszaladunk vagy fagyizni, sutizni, kirandulni, kocsikazni stb ez az, de egy randink sem volt még soha egyetlen egyszer sem.

Mondtam is neki. De sztem azt sem erti mirol beszélek..

2021. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!