Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Érdekelne mások véleménye is,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne mások véleménye is, hogy ki mit gondol erről a kérdésről ? És hogy valóban túl korai lenne ennyi idő után két embernek össze költözni, ha szeretik egymást ? Mi számít túl korainak ?

Figyelt kérdés

Össze szerettünk volna költözni 5 hónap aztán a párommal. Az ötlet gazda ő volt, ezzel kapcsolatban. Édesapja pedig meggyőzte a párom, hogy ne vegyünk ki még együtt egy lakást közösen.


Megértem is, az idő csekélysége és rövidsége miatt, bennem is felvetett ez némi kételyt amikor felvette ötlet gyanánt. De már bele éltem magam a végére. Majd a szerződés kötés előtt 1 nappal, jelezte hogy én vegyem ki nyugodtan, de ő úgy döntött hogy nem szeretné, mert az édesapja nemtetszését fejezte ki emiatt.


Egyedül természetesen nem vettem ki, maradtam az eredeti lakásomban. Viszont rosszul esik, de túl teszem magam ezen idővel, mert szeretem. Majd egyszer, idővel összeköltözünk.

Ti mit gondoltok erről, érdekelne mások véleménye is ?



2021. júl. 4. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem lett volna túl korai, de ezt nektek kellene tudni, érezni. És ha mégse megy, akkor nyugodtan szét is költözhettetek volna.
2021. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az apja ilyen szinten beleszól az életébe, akkor én magát a kapcsolatot is megkérdőjelezném.
2021. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai, ez csak egy alberlet, nem kozos hitel, sajat lakas... A parom kb ket honap utan koltozott hozzam, az alberletembe, de o kb a legelejetol sokat volt ott, mindig nalam aludtunk, mert o szulovel elt, igy termeszetes volt, ha mar amugy is nalam van mindig, akkor elhozza a holmijait is.
2021. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akik két hét után összeköltöznek, vannak akik csak évek múlva vagy soha. Erre nincs szabály.

Ez az apa beleszól dolog meg egy jó kifogás, ha meggondolta magát. Vagy nem szeret igazán. Mert ne a szülő döntse el, hogyan élek. Akkor is költöznék, ha ők elleneznék.

2021. júl. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Valójában én sem értem az egészet. Mi az, hogy az apja nem engedi neki? Hány éves vagy anyagilag függ tőle ennyire? Ez inkább szerintem is kifogás.

Nekem mondjuk korai lenne 5 hónap, de ha valakik úgy döntenek, hogy akár 2 hónap múlva költöznek is össze, hát tegyék, ezt nekik kell tudni.

2021. júl. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha két ember kölcsönösen,őszintén vonzódik egymáshoz,nincs olyan

hogy korai összeköltözés..

Nálunk is anyósom egyfolytában próbált akadékoskodni,nem akarta

elengedni a kisfiát..

Soha nem szabad hagyni hogy bárki befolyásoljon a párkapcsolatodban.

2021. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
de ő úgy döntött hogy nem szeretné, mert az édesapja nemtetszését fejezte ki emiatt - én itt megmondtam volna neki, hogy oké, akkor lakjon továbbra is együtt apucival, én keresek egy önálló férfit.
2021. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt nekem inkább az a probléma, hogy apuka dönt a ti párkapcsolatotokról, és nem az, hogy ti ketten mikor költöztetek össze...
2021. júl. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!