Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális, hogy a párom azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom azért nem kísér el egy esküvőre, mert nem lesz a kedvenc alkoholja felszolgálva?

Figyelt kérdés
Az egyik közeli barátnőmnek lesz esküvője, ahova mindketten hivatalosak vagyunk. Azt mondta a párom, hogy nem igaz mennyire igénytelen az ifjú pár, ha nem gondolnak arra, minden piából kéne nem csak sör, bor,pálinka. Whiskey, vodka stb más alkoholok is kellenének oda. Emiatt ő nagyon nem akar elkísérni engem, pedig a párom,az ifjú párt is ismeri akik házasodni fognak.

2021. júl. 14. 08:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem csak kifogás.

Én is utálok esküvőkre járni. Csak a legközelebbi szűk családi körömnek vagyok hajlandó elmenni az esküvőjére.

Ha nem akar menni, akkor hagyd ezzel békén.

2021. júl. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Kifogás, nem merte/akarta/tudta megfogalmazni azt hogy "figyelj marhára nincs kedvem esküvőre menni".
2021. júl. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Kifogás, mert ha kocsival mentek, akkor gondolom ő vezet, ergo amúgyse ihatna.

Inkább sajnálja a pénzt a házaspártól, hiszen a menyasszonytáncba illik beadni.

2021. júl. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

VIGYEN! egyáltalán nem bunkóság vinni két három üveget a kedvencéből, kirakja az asztalra és bulizhat!


Amúgy tényleg olcsó dolog, vidéken, falun is szokott lenni pezsgő meg likőr meg vodka és whisky is, de abból egy egy üveggel csak a hosszú asztalokon, úgy kell bevadászni, de ha nincs pénzük, hát nincs pénzük! Egyébként meg ilyen suttyót örüljenek, hogy meghívták..


Az én exem(haha) volt az én plusz egy főm egy esküvőn, ahova semmilyen pénzt nem hozott, én raktam be helyette 20at, és ott hisztériázott, hogy 30 fokban ő nem lesz ingben, hogyha nem jöhet pólóban, nem fog jönni, nem fog leizzadni senki kedvéért! Annakidején sajnáltam, végül rövid ujjú ingben volt, amin átlátszott a mellbimbója, mert trikót is derogált neki felvenni. Ma már csak egy gyökérnek tartom.


Javaslom ne keserítsd meg az életed ilyen önző sggfejjel, örüljön hogy ingyen ehet, ihat, ott lehet melletted, illetve valakinek részt vehet az örömében és bulizhat egy nagyot! Annakidején én is tiltakoztam, de komolyan, ilyen borzalmas ember kell az életedbe? Azt hiszed másban nem lesz ilyen önző? Tudom vakít a szerelem, de tudom, hogy ilyenkor benned is meghal valami felé, ahogy bennem is, szép lassan kezdesz kiábrándulni.. !

2021. júl. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Kifogás, ráadásul a bénábbik fajtából.

Igazán megmondhatná, hogy "bocsi, rohadtul nincs kedvem menni, ráadásul a párt sem ismerem". Tavaly velünk is volt hasonló helyzet, hogy párom alig ismert valakit. De azért eljött, ettünk egy jót, táncoltunk, tehát intelligencia kérdése, hogy megpróbálja az ember azért jól érezni magát.

2021. júl. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Jó nagy bunkó (akkor is, ha kifogásnak használja). Ha valahová meghívnak, akkor nem azon rugózok, hogy mivel kínálnak meg, hanem abból választok, ami van (amiből kínálnak).

Ha meg nem akarna menni, mert alapból utálja a lakodalmakat, nagy összejöveteleket, akkor ezt miért nem tudná így elmondani? Miért kéne ehelyett egy ilyen bunkó kifogást mondania?

2021. júl. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Ez sznobság és tahóság. Esküvőre nem azért megyünk el, hogy jól beb...unk vagy átszellemült fejjel bezséljünk a whiskytípusokról, hanem hogy a párt ünnepeljük. Elég sokat elmond a párod prioritásairól, hogy azért nem hajlandó odamenni, mert nincs felszolgálva ilyen-olyan tömény.
2021. júl. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Nyilvánvaló kifogás. Nem akar menni csak nem mondja meg.
2021. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Ócska kifogás egy önző tuskótól. Te is szép kis párt választottál, a saját érdekedben remélem ti nem juttok el az esküvőig.
2021. júl. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy mi mit gondolunk, az a kérdés, hogy te normálisnak tartod-e ezt a hozzáállást.
2021. júl. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!