Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogos ez a két kérés a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ez a két kérés a nő részéről gyerekvállalás előtt?

Figyelt kérdés

Két dolgot szeretnék nagyon a majdani gyerekem apjától:


Az első: A szüleim számíthassanak rá úgy, mint az ő saját szülei.

Az okok: Baba mellől nehéz ugrálni. A szüleim nagyon vidéken élnek, ahol nincs munka. Messze leszek tőlük, bárhova sodor az élet. Babával nehéz a több órás autózás, főleg, ha nincs segítség. Szeretném, ha a majdani párom zokszó nélkül átvenné a gyermekgondozást, vagy ha ezt nem látja jónak, akkor helyettem látogatná és segítené a szüleimet. Nagyon sokat köszönhetek nekik. Nem tudnék élni azzal a tudattal hogy cserben hagyom őket és bántana nagyon, ha a párom semmibe veszi őket.


Második: közös kassza.

okok: jelenleg jó munkám van, de ez örökre ugrik amint baba lesz. Ide nem vesznek vissza az tuti, mert ezt a munkát nem lehet család mellett jól csinálni. Gyerek mellett csak nagyon alacsony fizetéssel kaphatok új munkát, de nem szeretném emiatt kevesebbnek érezni magam. Nem szeretném megélni azt hogy kérnem kell a konyhapénzt és kihagynak az anyagi döntésekből, mint egy gyereket. Szeretnék teljes értékű felnőtt maradni a családban.



2021. júl. 28. 23:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%

talán.

1.kérdés találsz e ilyet aki tetszik is és akar is gyereket.

2.neki is lesznek kérései.akár szexben vagy másban.is.

2021. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Az #1: neki is gyereke lesz. Minimum, hogy gondoskodik a saját ygerekéről, amig te a szüleidnek segítesz.

A #2 is alap, hiszen a gyerek miatt keresel kevesebbet. A közöskassza alapdolog gyerek mellett. Viszont nem csak neked lesz gyerek, hanem a pasinak is. Miért neked kéne mindig táppénzre menni a kicsivel? ketten vagytok. Miért neked kéne feladni a karriered?


AKi ezeket nem teljesíti, azokkal szóba sme kell állni.

2021. júl. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
20%
Fura egy fazon vagy, ha olyan hülyeségek jutnak eszedbe, hogy egy gyerek anyagi csődbe juttat és onnantól kezdve már nem lehet jól fizető állásod. Vagy csak el akarod magad tartatni és ilyen baromság mögé bújsz.
2021. júl. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
ha én vagyok a fura fazon, akkor az azt jelenti hogy a kisgyerekes anyák nagyrésze sok pénzt keres és gazdagok a fiatal családok. Ez jó hír! (... lenne, ha igaz lenne.)
2021. júl. 29. 00:01
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos sokan a saját szüleiket is alig látogatják, nemhogy majd neked órákat autózzon valaki ilyen üzemanyagárak mellett, illetve munka után, szóval az ilyen azért elég merész elvárás
2021. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

és ha szétmentek a pasiddal és ott maradsz a gyerekkel?

ki gondoskodik a szülőkről és hogy lesz jól fizető munkád?


értem, amit elvársz, és okés is, de azért ez nem életbiztosítás.


az anyaság ezzel jár, h. közben végezned kell a reproduktív munkákat, úgy mint pénzkereset, idősgondozás, háztartás, gyereknevelés... azért mert lesz egy gyereked, nem fognak ezek megoldódni maguktól, ha áttestálod másra a felelősséget meg a feladatot az vékony jég, elcsúszni lehet...

2021. júl. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ez mind így igaz. :( Ezért fordul meg sokszor a fejemben hogy nem is vállalok soha gyereket, pedig vágyom rá. Ha egyedül maradok, nem bírnék el ennyi terhet. Sokan csinálják, mert ezt hozza az élet, de olyat nem ismerek, aki testi/lelki károsodás nélkül megússza.
2021. júl. 29. 01:07
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a szüleid tesznek túl sok terhet a válladra. Nem egyemberes feladat őket segíteni és nem is így kéne szervezni az életüket, hogy a gyerekükre testálják ezt a feladatot.

Így valóban nem tudsz saját családot alapítani, ha az eredeti családoddal kell elfoglalva légy.

2021. júl. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
a szüleim elengedtek, én rakom magamra ezt az elvárást. Támogattak a tanulásban, támogattak anyagilag, mikor elindultam, hogy lakást tudjak bérelni egy nagyobb városban, hogy lehessen rendes munkám és tapasztalatom a tanult szakmámban. Később lakást vettem ugyanitt mert évek óta itt vagyok és pénzkidobás az albérlet. Szüleim hozzáadtak az önrészhez és a saját kezükkel segítettek a felújításban. Otthonra soha nem kértek segítséget, célzás sem volt soha. Inkább eltitkolják ha baj van és leginkább ez aggaszt.
2021. júl. 29. 01:23
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

9: Esetleg közelebb költözhetnének hozzád akkor.

Nyilván túl nagy már az az ingatlan, amiből eljöttél, és értékében egy az egyben el tudnék cserélni.

2021. júl. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!