Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltöztünk nyárra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöztünk nyárra a párommal, hogy megnézzük hogyan alakulnal a dolgok. Sajnos rájöttem, hogy szerintem nem illünk össze, viszont szerintetek az indokok amik miatt ezt érzem jogosak vagy csak túl nagyok az elvárásaim/tapasztalatlan vagyok?

Figyelt kérdés

22/F, lassan 2 éve leszünk

Nem is húznám a szót, a különbségek amik zavartak a következők:

-több együttlétet igénylek mint ő, nem heti hétszer, de azért háromszor kívánnám, viszont neki heti egy bőven elég (mondjuk az elég hosszú és szenvedélyes azt aláírom)

-nem tudunk esténként együtt filmezni, mert semmi olyat nem szeret amit én (pedig minden jó filmet imádok a nagyon elvont sci fi-től a marveles filmekig) és sorozatokat se szeret nézni (én pedig imádok)

-nem szeret későn kelni még hétvégén se és este is 11-12-ig marad max fent, én viszont szeretek sokáig fent lenni és sokáig aludni

-másképp tekintünk a világra, ezért nagyon nehéz már csak úgy hosszan beszélgetni valamiről és ugye a sorozatos/filmes dolog is rátesz egy lapáttal (hisz még arról se tudunk beszélni), meg nem is szeret filozofálni random dolgokról a párom

-nem hisz a gyógyszerekben (igaz ez már régebben előjött), csak a természetes dolgokat szereti és természetgyógyászhoz jár. Amire nem mondom hogy rossz, de én nem hiszek benne és rossz látni, hogy egy egészségügyi problémája már több hónapja nem múlt el, de nem megy orvoshoz. Meg később ha lenne gyerekünk én biztosan nem mennék bele, hogy gyógynövényes cuccokat kapjon gyógyszer helyett (de ez csak az én véleményem, nem zavar ki miben hisz, csak a páromról van szó, ezért baj)

-szereti a humorom, de amik számomra nagyon viccesek azokon nem nevet, sőt leszid érte. Ez eddig nem jött elő, mert hétvégékre vagy 1-2 hétre találkoztunk és tudtam türtőztetni a csúnya vicceim

-direkt pukizik előttem, ami ha véletlen van nyílván nem zavar, sex közben is előfordult már meg emberi dolog elfogadom, de direkt számomra gusztustalannak minősül, mert én olyan vagyok aki a legjobb barátja előtt se szokta direkt csinálni


Még voltak kisebb problémák is, de azok nem zavarnak/elfogadom könnyen szinten vannak, viszont amiket fentebb leírtam, azokat nagy különbségeknek élek meg. Szerintetek tényleg nagy különbségeknek számítanak vagy csak nagyok az elvárásaim/tapasztalatlan vagyok?



2021. júl. 29. 17:36
A kérdező szavazást indított:
Nagyok az elvárásaim
A nagy része tényleg probléma
52 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Megint itt van az a pasi, akinek problémája az hogy a barátnője fingik. Gondolom te sose, semmilyen körülmények közt sem fingasz. :D
2021. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Hát figyelj, a felsoroltak között van egy-két dolog,ami nem nagy szám (pl a sorozatnézés meg a felkelés-lefekvés) - ezek szerintem tolerálható ellentétek hosszabb távon is, meg össze is lehet csiszolódni.


A többi dolog, hát... Ha tényleg nem tudtok beszélgetni/vitázni egy jót, nincs nagyon közös téma, vagy túl nagyok a világnézeti eltérések, ráadásul a humorotok is más, az eléggé rossz.


Mondjuk szerintem nehéz olyasvalakit találni, akivel 100%ban passzolsz, de ha a humorérzéketek sem egyezik, az hosszú távon elég bosszantó lehet.

2021. júl. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld!

Első, igen zavar de nem úgy, hogy véletlen történik. Kakilni is szoktunk egymás előtt, az se zavar, szimplán az a problémám, hogy direkt csinálja előttem.

2021. júl. 29. 17:48
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
mert kakilni nem direkt szokott?
2021. júl. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Az tényleg kínos, ha egy felnőtt ember DIREKT pukizik a párja képébe. Nálam ez szakítóok. Az hogy időnként véletlenül elereszt egy-egy pukit azzal semmi gond.
2021. júl. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Mégis mi tart össze titeket? :D Mi alapozta meg azt, hogy érdemes összeköltözni?
2021. júl. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

A gyógyszerellenesség és a különböző világnézet problémák egy kapcsolatban.


A különböző hobbi nem. Én sem szeretek filmezni, de úgyis kell énidő, szóval ha csak ennyi lenne a gond, nem szakítanék. Ő filmezne, én ott lennék vele, de közben mondjuk játszanék a gépen (mert azt szeretek), vagy valami.

2021. júl. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem illetek össze egyáltalán Legalább együtt élve kiderült
2021. júl. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%
A kulcsmondat:másként tekintünk a világra. Ez a legfőbb gond. A többi is zavaró, főleg, hogy még beszédtéma se nagyon van. Szakíts vele.
2021. júl. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez csupa olyasmi, amire a rózsaszín ködben azt mondod, hogy megoldjátok, de hosszú távon idegbajt okoz.

A szexre csak annyit, hogy idővel neki ennél is kisebb lesz az igénye, főleg ha lesz gyerek. Akkor már komoly problémát fog okozni.

Az se jó, ha a napi ritmusotok ennyire eltér. Sajnos tapasztalat. Az exem későn fekszik, későn kel. Én korán. Este nem hagyott aludni, mert ő még filmezni meg beszélgetni akar. Reggel meg lábujjhegyen lehet közlekedni, délig nem lehet hozzászólni.

A filmezés azért gáz, mert tükrözi az érdeklődési kört. Ezért sem tudtok egy jót beszélgetni. Nincs miről, nincs ami mindkettőnknek érdekes. Hosszú távon viszont igenis gáz, ha este nem tudtok közösen egy filmet se nézni, mert addig egyikőtök a másik szobában mást csinál.

A vicceiddel nem értem, mi a baj, de ezek szerint nem is érti, és nem is szereti a humorod. Ez se jó.

A pukizás más kérdés. De ezek szerint téged ez is zavar. Ez épp elég, elvégre nem más él vele.


Szerintem sem illetek össze.

2021. júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!