Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Gyakorlatilag a férfiak élete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakorlatilag a férfiak élete leginkább arról szól hogy a nőknek megfeleljenek?

Figyelt kérdés

1. egzisztencia hajtása (ebben a leginkább a nő, a család, az üzemanyag, de főleg a nő, a stabil nő)

2. külsőségekkel való törődés (minél piacképesebbek legyenek)

3. Nyalizás, puncsolós a nőknek ezerrel (ezt nem is kell magyarázni...)


A férfiak gyakorlatilag azért élnek (nagyrészük) hogy a nőknek megfeleljenek..nagyon durva...


F/30


2021. júl. 31. 00:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Nem kötelező így élni!
2021. júl. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

1. van férfi, aki maga miatt akar karriert építeni, nem külső hatásra, belső igénye


2. vagy csak igényes önmagára és a környezetére? Megint csak, belső igénye.


3. vagy udvarias, érett, intelligens, ezért alap számára, hogy kedves egy nővel?


Lehet, hogy neked nehéz minden nap dolgozni, fürdeni és kedvesnek lenni, de van, akinek ez a legtermészetesebb dolog a világon.

2021. júl. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Melyik a kedvenc fagylaltod, Balázs? Nekem a pisztácia. :)
2021. júl. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igem! Szerintem is felhaborito, hogy a Nők nem adják oda magukat bárkinek...és az is felháborito, hogy elvárasaim is vannak
2021. júl. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Te élheted így az életed akkor se kellenél senkinek Bazsi...
2021. júl. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Senkinek nem kell puncsolni.

Az első kettő meg a nőkre is igaz. Bár én magam miatt építeni a karrierem, nem mások miatt

2021. júl. 31. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Van ilyen, az biztos, de jó nagy hülyeség ezt a teljes férfitársadalomra kivetíteni. A legtöbb ember egyszerűen csak magának akar megfelelni, és inkább van egyedül, mint olyannál próbálkozzon, akiért változtatnia kéne magán.
2021. júl. 31. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem minden férfié. Aki jóképűnek és magasnak született, azé nem. Aki már rájött, hogy nő nélkül mennyivel egyszerűbb az élet, azé sem.
2021. júl. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Bőven elmúltam 40,de még nem találkoztam olyan ellenkező neművel, aki bàrmiben is megakart nekem felelni. Inkább tőlem várták el.
2021. júl. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak a lúzerek
2021. júl. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!