Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Huszonéves fiatalok, anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiatalok, anyagi okokból vagy más okból mennyi ideig nem tudtatok összeköltözni?

Figyelt kérdés

Az én sztorim a következő: nincs túl nagy fizetésem, viszont már van saját lakásom (örökölt), így az egyik szobát kiadom, ezzel van több pénzem. Igazából 2,5 szobás lakás szóval éppenséggel elférne a párom is ha beköltözne, lenne egy dolgozószobánk, ahová elvonulhatnánk telefonálni, ilyenek (Általában közös vendégszoba a lakómmal). Egyelőre 1 évig még szeretném kiadni a szobát, viszont hármasban már nem szeretnék együtt élni, így is kellemetlen nekem néha, amikor nálam van párom és még a másik lány is, elég szégyenlős vagyok ilyen szempontból. Pl: szex után kimentem egy köntösben pisilni és ez normális is, csak meglátott és nekem ez így kellemetlen.


Mondjuk logikusabb lenne a páromat választani, anyagi szempont ide vagy oda. Vele biztos jobb, mint egy lakótárssal. 😂


Egyelőre nem mondta hogy össze kéne költözni, de elmerengtem mit mondanék erre. Barátnőm elvből várt az első évfordulójukig, ami nekünk speciel decemberben esedékes. Akkor mindenképp felhoznám a témát a barátomnak amúgy.


És mielőtt valaki megkérdezné, miért most agyalok ezen, hát azért, mert ma kötöttem új szerződést egy lánnyal, de igazából neki is mondtam, hogy 2. Félévben lehet nem tud már maradni, bár nem zavarta.


24/N



2021. aug. 2. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Réges-rég egy messzi-messzi galaxisban, mi kibírtuk 5 évig külön. Aztán összeházasodtunk.
2021. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is hallottam már ilyet. :D
2021. aug. 2. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!