Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg nekem kell ezt fizetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nekem kell ezt fizetni?

Figyelt kérdés

Röviden megpróbálom..

10 éve együtt élek a férjemmel minden ok, nyilván vannak viták mint mindenhol.


A helyzet az, hogy ezeknél a vitáknál én idegességemben kizárom a házból (simán csak bezárom az ajtót)

Persze közben mondom hogy hagyjon békén, vagy előfordul hogy megmondom menjünk külön pár napig (van másik ház) de nem hajlandó.


Tudni kell rólam hogy az az igazi "törékeny nő" vagyok aki kb ennél többet nem tud tenni

A férjem meg az a tipikus "vadállat"


Na most jön a lényeg:

Az ajtót (műanyag bejárati ajtó) ilyenkor mindig kirángatja és célt ér mert kinyitódik. Sajnos sok ilyet kapott már az ajtó ezért rés lett rajta.. hiába próbálta javítani álligatni stb. Akkor is rés van rajta.

Tegnap este történt az, hogy este azt vettük észre, hogy ezen a résen bejár egy kisegér.

Ma már azzal jött nekem hogy ez is miattam van, menjek túlórázni mert ez az én rovásomra kell hogy menjen mivel ide már új ajtó kell.

Hozzáteszem 12órában dolgozom..


Most ez tényleg az én hibám?

Miert nem tudja elfogadni hogy ha egyszer nem akarom hogy itt legyen akkor egyszeruen fogadja el és menjen el egy időre?!

Volt már olyan hogy ablakot tört be ugyan ebből a célból.

Mert hogy őt senki nem zárhatja se ki se be sehova.


(Közös ház, közös kassza)



2021. aug. 11. 15:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
99%

Mi van nálatok, háború!? Itt már nincs párkapcsolat! Miért nem váltok el, mert ennek semmi értelme? Veszekedtek, majd kizárod a lakásból. Betöri az ajtót, ablakot meg még kitudja mit nem!


Milyen jogon zárod ki? Tiéd a lakás? Miért nem mész el Te?


Ha magamból indulok ki, akkor én már elváltam volna, az tuti.

2021. aug. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mind a ketten ideggyenge nyomorultak vagytok. Nehogy elváljatok! Amíg egymás életét keserítitek legalább a normálisak biztonságban vannak.
2021. aug. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Milyen házasság az - ráadásul 10 éve együtt(?) - ahol az egyik fél kizárja a másikat, mert csak, az meg ezért idegbeteg módjára szétveri az ajtót meg az ablakokat?


Szép színfoltja ez a dicső "házasság" intézményének, amiért olyan sokan lelkesednek.


De amikor így elzavarod, akkor hová menjen? Hajléktalanszállóra, híd alá? Ez nem az Egyesült Államok ahol vannak olcsó motelek pont ilyen célra.


Ha közös tulajdon az ingatlan vagy az övé teljesen (ez hatalmas hiba, ha így éltek!) akkor elvileg nem zárhatnád ki. Persze ő sem zúzhatná szét ősemberek módjára...

2021. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem a folyamat érdekelne. Ha akkora állat, hogyan veszed rá, hogy veszekedéskor elhagyja a lakást, mikor már pontosan tudhatja, hogy ki fogod zárni?
2021. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyikőtök se normális.

Inkább beszélnétek felnőtt ember módjára, mi az, hogy kizárod, ő meg kitépi az ajtót?

2021. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha sürgősen felkeresnétek egy pszichiátriát?
2021. aug. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemlitek egymást.
2021. aug. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Írtam hogy van másik ház is.

Mehet oda simán pár napra, az is közös ház de neki oda kicsivel több köze van mint nekem

Ezhhez a házhoz meg nekem van kicsivel több közöm.

De azzal is beérném ha nyugvásképp sétálna egy fél órát olyankor.

2021. aug. 11. 15:20
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Sétáljál te b+, ha neked van bajod. Tiszta bolond vagy. Addig örülj amíg csak az ajtót rángatja.
2021. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Fizetni úgyis együtt fogjátok, hiszen közös a kassza. Dehogy van minden rendben, normális helyeken nem zárják ki egymást az emberek, meg nem küldik el a másikat napokra. Miért nem váltok el, ha nem tudtok együtt élni?
2021. aug. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!