Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Látogatói kapcsolat(LAT)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látogatói kapcsolat(LAT) működhet 16 év együttélés után?

Figyelt kérdés

Kezdd befáradni a kapcsolatunk. Az utóbbi években rengeteget veszekszünk. Nehezen toleráljuk egymást. Én úgy érzem eddig rengeteget toleráltam neki de már kezd repedezni a lila köd így 16 év után. Már a sok szarságot nehezen viselem ő igazából érzelmileg "zsarol" játszmázik: ki nevel jobban gyereket, ki keres több pénzt, ki dolgozi többet stb. Rajta is látom, hogy már engem nehezen visel el. Kevés a közös program, én mennék, élnék ,ő már nem akar. Megváltoztunk...mások már az igényeink...lehet már a közös cél sincs meg. De régen azért jól összedolgoztunk...manapság már ez se megy...kritizáljuk egymást. Minap megemlítette külön kasszán akar lenni!

Van egy saját házunk és egy gyermekünk.

Szóval én úgy érzem a gyereknek is jobb lenne, ha nem halgatná az állandó vitáinkat. Viazont jóba szeretnék matadni vele, sőt, ha van kedve közös programok stb. Vagy egy -két napot együtt aztán ha idegesítjük egymást külön.

Egyenlőre erről ő hallani sem akar. Ha külön megyünk akkor kötelező rosszban lenni??

Azokat kérdezném elsősorba,akik külön lakásbsn élnek de mégis együtt vannak, így együtélés után ez működhet-e? Tudom ez rajtunk múlik. De így kevesebb lenne a surlódás.



2021. aug. 16. 15:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédomék pár hónapja így élnek. A feleséggel beszéltem, azt mondja, sokkal jobb így nekik.

Én elváltam. A mostani kapcsolatunkat így működtetjük. Sok előnye van, az biztos. De én időnként egyedül érzem magam. Én összeköltöznék, de félek is. Szerintem működhet, ha megvan a bizalom és őszinteség.

2021. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!