Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha valami miatt külön kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valami miatt külön kéne költöznetek, hogy viselnétek? Mennyi ideig bírnátok ki így?

Figyelt kérdés

Mi még csak fél éve lakunk együtt, de néha elgondolkozok azon, hogy ha valami miatt úgy alakulna, hogy külön kéne költöznünk, én nagyon nem bírnám, már ennyi idő alatt is úgy megszoktam, hogy vele lakok, és nagyon furcsa lenne.

Ti hogy vagytok ezzel?



2021. aug. 18. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Túl sok a szabadidőd.
2021. aug. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Dehogynem bírnád. Az éhezést, szomjúságot, fázást is bírnád, szóval ezt is. Tök értelmetlen ilyeneken agonizálni.
2021. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
8 éve vagyunk együtt, nem lenne gond
2021. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1#: Lehet. De olyanok kapcsán jutott eszembe, hogy mi lenne, ha nem tudnánk fizetni az albérletet és mindkettőnknek haza kellene költöznie a saját családjához.


#2: Nyilván nem halnék bele, nem is úgy értettem... De megviselne.

2021. aug. 18. 12:37
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Eleinte biztos nehéz lenne. Aztán kikopnának az emlékek pár hónap alatt. Vele költöztem be a saját lakásomba, szóval biztos izgalmas lenne itt szingliként élni :)
2021. aug. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
örökre bírnám:)
2021. aug. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
500 millió évig:)
2021. aug. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Akinek ennyire mindegy, az miért van egyáltalán együtt a párjával?
2021. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
Mert rájöttünk, hogy mindenkit meg lehet unni.
2021. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%
#8 Attól, hogy párkapcsolatban vagyok, nem vagyok életképtelen és nem megyek Dunának, ha egyedül kell élnem. Ha szakítanánk, a szakítás ténye fájna és érzelmileg nehéz lenne, mint bármelyik, nem pedig az lenne, hogy valaki nem lakik velem. Akinek a párja fizeti a számláit vagy vakarja ki a koszából, az biztos összeomlana, de kösz, mi az alapból kiegyensúlyozott, önálló életünkbe fogadtunk egy másik embert, nem pedig felkapaszkodtunk valakire.
2021. aug. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!