Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy becézitek egymást a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy becézitek egymást a pároddal? Otthon és mások előtt?

Figyelt kérdés
Mi az, ami egyszer kicsúszott, de vagy a társadnak, vagy neked nem tetszett? :D Őszintén!

2021. aug. 24. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Én Bubának hívom. Ez egy kicsit furcsa, de összakadt a nyelvem valamikor amikor szóltam neki, és végülis ez egy közös poén miatt alakult így.

De mindenhogyis hívom, ami éppen jön. Bubák, Bubálék stb. Tudom, nagyon kreatív vagyok. :D


Ő általában tőlem veszi ezeket, szóval oda-vissza működik. De a kapcsolatunk eddigi öt éve alatt megszámlálhatatlanul sok becenevet találtam ki, a leírtak az éppen aktuálisak.


Olyanra pedig nem emlékszem ami sértő lett volna, vagy ami kifejezetten nem tetszett.

2021. aug. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
ha olyan helyen vagyunk ahol nem ismernek ott a keresztnevünkön szólítjuk egymást
2021. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

A munkahelyemen az egyik gyerek egyszer behozott egy macit, akit Bubunak hívott.

Amikor haza mentem, a férjem kb ugyan olyan szettben volt, mint a maci. Mustár színű szövet nadrág és egy kicsit kigombolt fehér ing.


Azonnal felvisítottam, hogy "Szia Bubu!!" Azóta ha piszkálni akarom akkor Bubbantyú vagy Bubuládé.

2021. aug. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Én őt: manó, róka, tata, baba, mütyür, mucus,fóka, cuncimunci, csillag


Ő engem: pici, szivem, szivecském, oroszlán

2021. aug. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Én Puhinak vagy Dinkának hívom ő pedig engem Tejbetöknek.
2021. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Ő engem: szerelmem, cuki, babuci, asszony, cicám, picúr

Én őt: szerelmem, cuki, manó, bikuci, cukorfalat, életem, férjuram 😊


Nem rémlik, hogy valaha a nevünkön szólítottuk volna egymást. 11 éve vagyunk együtt.:)

2021. aug. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Életnek hívjuk egymást
2021. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Cicám (én is őt, ő is engem, 26 éve vagyunk együtt).
2021. aug. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ő engem babának, néha drágámnak. Poénból anyunak.

Én őt Dodikának, szintén poénból, de amúgy nem szoktam se cukin becézni, se a keresztnevén szólítani.

2021. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!