Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen közös programokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen közös programokat szoktatok otthon?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ti hogyan ütitek el az időt a párotokkal otthon, ha mondjuk rossz az idő csavargáshoz (meg ugyebár azt se lehet mindig). Az ilyen "dugunk" válaszokat hagyjuk... Kreatív dolgokra gondolok, ami otthon is kivitelezhető.

2021. aug. 27. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Társasjáték,közös fözés.
2021. aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
filmezes, tarsas, kozos fozes, kozos furdes, masszazs, videojatek.. de szerintem azzal simcs baj, ha csak egymas mellett vagyunk es pl. olvasunk vagy csinaljuk a dolgunkat telefonon/gepen, akarmi.
2021. aug. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézzük a tv -t kozbe net. Amúgy ja bnőm olvasni szokott én meg videojatekozni :D
2021. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Főzés, filmezés...igyekszünk menni ki ha lehet
2021. aug. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
főzés, filmezés, takarítás, beszélgetés, társas
2021. aug. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Főzés, társasjáték, filmnézés, playstationözés, karaoke (még jó hogy nem társasban lakunk, így nem zavar senkit a kornyikálásunk, mi meg jól szórakozunk). De van hogy én (nő) olvasok, ő pedig adminisztratív munkát végzi, költségeket vezet be a táblázatba, papírokat szkennel stb.
2021. aug. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi szeretunk a sajat dolgainkkal foglalnozni ilyenkor. Ezt szeretjuk egymasban, megmaradt a privat ter is. Molyolunk a sajat dolgainkkal. Egyedul a kozos etkezes egy rituale. Egy pohar bor, es orgazmikus eves beszelgetessel.
2021. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is a saját dolgainkkal foglalkozunk 80%-ban. Beszélgetünk, tervezünk, főzünk, sütünk valamit közösen, de az idő nagyrészében mindenki azzal foglalkozik, amivel szeretne és ezt nagyon szeretem. Fura módon szerintem ez is kapcsolatépítő valahol.
2021. aug. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Filmezés, sorozat vagy meccsnézés

Házimunka (hétköznap sosincs rá idő)


Ezekkel kb. el is megy mondjuk egy szombati nap. Ugyan egyik se túl kreatív, viszont a takarítást meg kell csinálni. Esetleg átmegyünk a tesójához és az unokaöccseihez.

De mi szoktunk csak úgy ellenni egymás mellett, olvasunk, vagy csak szimplán beszélgetünk.

2021. aug. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sütünk, főzünk, beszélgetünk, társasjáték, filmnézés, videójáték, összebújunk es beszélgetünk, együtt fürdünk, van hogy csak elvagyunk egymás mellett és mindenki csinálja a maga dolgát
2022. máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!