Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párom eljegyzett de hogy lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom eljegyzett de hogy lesz az együtt élés?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok, minimálbért keresek. A most már mondhatom vőlegényem kb. 3x-át az én jövedelmemnek. Mindketten a szüleinknél lakunk, össze akarunk költözni. Itt jön a probléma.A párom eldöntötte milyen albérletet akar és hogyan. Kinézte, nade az az én fizetésemet el is vinné teljesen én nem fél milliót keresek, egyszerűen képtelen vagyok fenttartani egy olyan színvonalat felesben. Elmondtam a problémám azt mondta nekem hogy keressek más munkát addig megoldjuk. De én nem akarok mást, nem lesz ettől jobb, mert nekem semmi végzettségem, csak egy szar okj ami sehova nem kell, világ életemben így fogok keresni, éjszakai, fizikai munkát nem bírom. Mit javasoltok a helyzetre?

2021. szept. 5. 03:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Maradjunk annyiban, hogy elítélem a párod hozzáállását.
2021. szept. 5. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
A házasságban közös a kereset, nem neked kell a felét állni a lakhatásnak.
2021. szept. 5. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Nehogy már ő döntsön egyedül, neked meg kiadja az utasítást hogy ezmegaz lesz. Megmondod neki hogy számodra ez így nem megfelelő:

- nem költözöl a drága albiba, keressétek olcsóbbat

- nem tervezel egyelőre munkahelyet váltani


Hozzá ne menj addig amíg nem éltetek együtt legalább egy évig, lesznek itt még furcsaságok.

2021. szept. 5. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

:)) keress jobb munkat :))

Miert nem inkabb keress jobb part magadnak akinek van nemi penzugyi intelligenciaja

2021. szept. 5. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Ha kinézte, és ragaszkodik hozzá, akkor felejtse el a felezést, tegye bele a többet. Ez az ő igénye, nem a tiéd! X összeged van albérletre, ha a kétszereséből nem tudjátok megoldani, akkor ne legyen ilyen szarrágó!

Sajnálom, de ilyen ember társad sosem lesz...

2021. szept. 5. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ne ő döntsön egyedül, hogy hol és hogyan éljetek. Ha neked ez nem felel meg, ne költözz vele.

Az meg, hogy elvárja, még te keress új munkát, hogy neki megfeleljen a helyzet, nem tűrne nyomdafestéket, ha kommentelném.

2021. szept. 5. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%

Megértem, hogy van egy színvonal, ami alá nem megy. Kezd el munkát keresni, mindig számolj be róla, hogy hogyan állsz, ha találsz, akkor neki van igaza, ha nem találsz, akkor meg belátja, hogy nem működik.


Addig azt mondta, hogy megoldjátok, tehát gondolom, hogy ő ad bele többet (beszéljétek meg, hogy mennyivel, mondjuk a plusz életszínvonalat fizesse ő). Egy év múlva meg újragondoljátok, hogy hogyan legyen.

2021. szept. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Hát ö izé már furcsán kezdődik a jegyes közös életetek. Ez aztán szerelem. Mond meg neki hogy ne ő akarja megmondani hogy mit és hol dolgozzál és hogy nem fogsz váltani munkahelyet. Attol hogy ő gazdag te nem vagy az es ha szeret elfogadja hogy nem talalnal jobb munkat a kepessegeidhez viszonyitva.


En elgondolkodnek hogy szeret-e igazan eljegyzestol fuggetlenul. De ez csak az en véleményem. Neked kell tudni milyen a kapcsolatotok. De aki nehéz életbe lökné azt aki neki a világon az élete szerelme az nem szereti a másikat hanem tönkre teszi. Érted?

2021. szept. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Számold ki, hogy maximum mennyi pénzt tudnál az albérletre szánni úgy, hogy minden más igényedre is maradjon mellette. Ezt mondd el neki is, és ez alapján együtt döntsetek. Vagy menjetek olyan albétletbe, amit ki tudtok fizetni együtt, vagy a különbséget fizesse ő. Az úgy nem megy, hogy külön kasszán laktok, együtt éltek, és te éhezel a szép lakásban míg ő vígan él.
2021. szept. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

Tényleg keress másik munkát, vagy menj el tanulni, ha az okj-val nem vesznek fel sehová. Minimálbérből 1 ember sem él meg, nemhogy majd megszervezi az esküvőt, gyereket nevel, hitelt sem kapnál lakásvásárlásra.

Igaza van a barátodnak. Én úgy érzem nagyon támaszkodsz rá, mert hogy ő jól keres, majd "eltart" a szar okj-s képzéseddel.

50 évesen is minimálbérből akarsz élni? Ez csakis rajtad múlik, hogy lépj egyről a kettőre.

2021. szept. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!