Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért halnak ennyire bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért halnak ennyire bele egyesek abba, ha el kell végezniük otthon azt a munkát, ami szingliként ugyanúgy rájuk várna?

Figyelt kérdés
Ennyire nem szeretik a párjukat, hogy az ő nyakába akarják varrni a háztartási kötelességeik rájuk eső részét? Dehát ha egyedül lennének, ugyanúgy nekik kellene megcsinálni.
2021. szept. 8. 16:06
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
1%

8

Dehát pont ezt írtam! 😏nem tudsz szövegerteni? Nőkent én dolgozok kevesebbet! Amikor mindketten egyutt dolgoztunk ennyit, akkor egyebként volt bejárónő, havi 1x, (20 ezer ft.ért nem gáz szerintem) a napi dolgokat meg kozosen csináltuk meg! És igen, elofrdult, hogy "ránkrohadt" péntekre, de szombaton reggel megcsináltunk minden ilyet.


😂Eleve normális Nő nem jár olyan pasival, aki kevesebbet keres!

2021. szept. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem igaz, mert szingliként azt csináltam amit akartam, ha nem főztem, nem takarítottam, kutyát nem érdekelte. Most meg mindenki enni akar meg tiszta ruhát, persze úgy, hogy nem neki kell megcsinálni.
2021. szept. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
97%

#11


Normális nő nem jár olyan pasival, aki kevesebbet keres?😂

Egyébként nem történhet meg, hogy mondjuk idővel nekem magasabb lesz a fizetésem, mint a páromé, holott a párkapcsolat kezdetén nem volt? Nem történhet meg egy kapcsolat alatt, hogy a párom elveszíti a munkahelyét és elmegy dolgozni olyan helyre, ahol kevesebbet keres? Vagy hogy én találok egy jobban fizető munkát? Vagy te ilyen helyzetben szakítasz? Bocsi, most már többet keresek, mint te, szóval nem kellesz. Vagy ezt hogy gondoltad?

2021. szept. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
55%

Nagyban függ az életvitel módjától. ha egy panellakásban lakik 2 ember és mindkettő dolgozik, akkor joggal várható el hogy azon a kevés otthoni munkát valahogy megosszák, mert minimális munka van. Egy kertes ház egészen más tészta, főleg ha a kert nem zsebkendő méretű.

Nálunk a nejem a házban az uralkodó, ő mondja meg mi legyen, porszívózás, ablaktisztítás, fürdő takarítás, stb. Ennek nagy részét meg is csinálja, ablaktisztításhoz kér segítséget illetve a függönyök leszedéséhez/felrakásához és a szönyegtísztításkor. Az én feladatom a komplett kert és utca, 1800m2 kert van és 70m utcafront, szóval van mit csinálni. A telken belül dolgozom, autószerviz, de a telek másik oldalán így szinte egész nap nem is találkozunk(inkább hétvégén).

1 kezemen meg tudom számolni hányszor tettem be a lábam a konyhába, az a feleségem birodalma, ha betévedek oda gyorsan kitessékel, szerencsére a sör az előszobai hűtőbe van így pláne nem megyek a konyhába.

Ha 2 ember közösen fel tudja osztani az elvégzendő feladatokat úgy, hogy mindketten elégedettek a helyzetükkel akkor ez működik, ehhez kell némi önismeret és érettség.

2021. szept. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
44%

Többek közt ezért nem (sem) szabad összeköltözni senkivel, mindenkinek legyen csak meg a saját "erődje", aztán ha a másiknak nem tetszik, akkor nyugodtan élhet a "hazatávozás" lehetőségével vice-versa.


Amúgy sem értem ezt a nagy együttélés-fétisét sok személynek, csak a baj van belőle. Mindenkinek kell egy saját kis "hely", ahol otthon lehet. Privát módon.

2021. szept. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
96%
11-es re nem tudsz szöveget értelmezni. Én azt írtam, hogy mindegy, hogy ki keres többet, otthon mindenkinek saját magáról kell gondoskodni. Mindegy, hogy a férfi vagy a nő keres többet. Te pedig azt írtad, hogyha többet keres a férfi, akkor be kell neki csicskulni. Én erre azt írtam, hogyha a nő keres többet, akkor egy férfi sem csicskul be érdekes módon, de természetesen ez a normális. Attól, hogy nem egyenlő a fizetésünk, nehogymár ez az én magánéletemre is kihatással legyen, mert köszönöm, de inkább maradok akkor szingli. Bár lehetséges, hogy én veled ellentétben nem azért jövök össze egy férfival, mert magas a fizetése, pedig volt már olyan párom, aki 3x-4x többet keresett, mint én, és olyan is, aki kevesebbet. Ja, talán azért, mert magam is megállom a helyem a világban így én valakinek a társa akarok lenni, nem a lotyója.
2021. szept. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
0%

16


Szószerint idézek!


" A házimunka 100%át en csinálom. Nem azért, mert ő 5x többet keres, hanem azért, mert nekem van rá időm"

2021. szept. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
77%

#17


Látom neked nehezen megy a szövegértés. Ha én 8-17ig dolgozom, de a párom csak 14-ig, akkor csináljon meg ő mindent, mert ő csak 14-ig dolgozik? Holott eddig szingliként nekem kellett megcsinálni, most hogy van egy párom, aki hamarabb végez, megcsinálja helyettem? Neki meg mivel van egy párja, aki később végez, így 2x annyi mindent kell csinálnia. Szerinted ez így rendben van? Hát oké, ez a te dolgod. Én még mindig lennék inkább szingli.

2021. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mert akik párrban vannak otthon egymással, azok nem osztozkodnak a feladatokon, hanem az egyik megcsinálja, a másik meg csak elvan.
2021. szept. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
61%

Nekem is az a logikus, hogy az végez többet a házimunkából, akinek több ideje van rá. Amikor párom munkanélküli volt, mindent ő csinált. Mikor én vizsgára tanultam és otthon voltam, akkor a legnagyobb részét én csináltam.

Most, mivel én általában hamarabb érek haza, picit több részt vállalok, annak ellenére, hogy jóval többet keresek.


Egy párkapcsolatban az ember szerintem szeretne a másikkal időt tölteni. Tegyük fel, hogy én 2-kor érek haza, ő meg 18-kor. Mivel járunk jobban?

Ha megcsinálom a napi 1 óra házimunkát 14-től 15 óráig, esetleg még elintézem a bevásárlást 16 óráig, és még mindig van 2 órám pihenni, aztán pedig mikor a párom hazaér, akkor együtt tudjuk tölteni az estét, vagy

pedig megcsinálom a fél órás rám eső részt, megvárom míg hazaér, megcsinálja a ráeső fél órát, aztán közösen elmegyünk boltba és este 20 lesz? Úgy, hogy se egymásra nem volt időnk, se neki saját magára?...

2021. szept. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!