Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egyutt eles utan szakitas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyutt eles utan szakitas?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem vagyok mar tini tul vagyok egy ket szakitason!

De 2.5 ev egyuttlet es ugyanennyi egyutteles utan sajnos ugy nez ki szakitunk! :(

Nagyon szeretjuk egymast, kb csak egymasnak vagyunk egyedul! Egyikunknek sincsenek szulei, baratai….

De valahogy nem egyezunk…:( es ez a legrosszabb.. nincs szo megcsalasrol, sem anyagiakrol sem semmirol… pedig talan jobb lenne…:(


Egyenlore meg ott lakok nala, nem tudom hogy megprobaljam e elengedni vagy tenyleg szakitunk.. csak akkor hogyan tovabb?:(


2021. szept. 9. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért szakítotok...??
2021. szept. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam volt hasonló helyzet.

Nos

Ha nincs elmérgesedve a viszony maradhattok lakótársak is.

2021. szept. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Mi a kérdés? Ha szakítotok kiveszel albérletet, és éled tovább az életed nélküle.
2021. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#1 sajnos sokat veszekedunk! Felreertesekbol es hasonlo gondolkodasmod beli kulonbsegekrol..
2021. szept. 9. 09:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Vesztek ki albérletet, így tovább.


Nem kell anyagi vagy társas függőségből együtt lenni olyannal, akivel 100% nem passzoltok.

2021. szept. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!