Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Haragudnátok emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudnátok emiatt?

Figyelt kérdés

Van egy kocsi, amit még pár éve vettem, vettünk. A pénzt én gyűjtöttem míg a párom pénzét inkább kajára költöttünk. A kocsit az én félre tett pénzemből és a szüleim adtak hozzá hogy meg tudjam venni. Szülőknek havonta fizettem kb 30-40et, talán 1x vagy 2x adott bele párom is kb 10 ezret. De abból is volt vita így lehet vissza is adtam neki. Tankolás általában én szoktam fizetni, és néha bele ad vmennyit, vagy 1x egy hónapba fizett bele 5ezer körül. Szerelőkhöz is én viszem, nem sűrűn jön velem, hiába kérem hogy kísérjen el. A javitasokba 1x bele szállt mert sok volt nekem egyszerre. De nem szeretem hogy ő is fizet bármit is pedig szinte együtt járkálunk vele legtöbbször, meg én a munkahelyre azzal megyek.


A vita mindig abból van hogy miért mondom hogy az én kocsim, amikor ő is fizetett már bele vagy tankolt bele, miért nem viszem el a boltig mondjuk amikor tankolt bele és én sporolni akarok és biciklizni. És ilyenkor szid hogy de hát ő is fizetett vmit.... Szerintetek jogosan háborodik fel?

Nekem ez rosszul esik amikor igy vissza támad a pénzzel.. Próbálunk mindent felesbe fizetni, kaját, számlákat, de ezt nem érzem jogosnak hogy ne mondhassam hogy az enyém. Hogy valamit elértem segítséggel de meg van. Ha megyünk valamerre együtt akkor ő is tankolhatna?! Neki még nincs jogsija. Sokat vitázunk sok apróságon...



2021. szept. 19. 11:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%

Mit nem értesz?

Ami a tiéd, az övé is, ami övé, az csak az övé. Te meg hisztis p1csa vagy, ha nem tetszik. Persze, hogy sok a vita, az is a te hibád. Ahelyett, hogy örülnél, hogy ilyen remek párod van, és szó nélkül lenyelnél mindent.

2021. szept. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem haragudnék, de nem is élnék így közös kasszán felezgetve, mert csak a vita van belőle.

Ha mi a másikra, vagy a közös dolgokra költünk, azt jó szívvel tesszük, nem azért mert kell, és nincs is belőle vita.

Páromnak jogsija sincs, miért viselné a kocsi költségeit?

2021. szept. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De megyunk vele együtt sokat, vagy ha kéri elviszem vagy érte megyek. Elsővel nem értek egyet, pont én nem hisztizek, én is vissza segitettem már, bármikor ha úgy van. Volt már hogy csak én tudtam fizetni mimdent, szóval elsővel nagyon nem értek egyet. Csak rosszul esik ha támad ezzel hogy fizet ő is bele,minek felhozni..
2021. szept. 19. 12:35
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"A pénzt én gyűjtöttem míg a párom pénzét inkább kajára költöttünk."


Úgy érted, hogy évekig ő fizette a te kajádat is (havi több tíz ezer forintot), hogy te a saját pénzedből félre tudj tenni autóvásárlásra?

2021. szept. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy kocsi, amit még pár éve vettem, vettünk."


Te sem tudod egyértelműen eldönteni, hogy vetted, vagy vettétek, és ezek után nem érted, hogy neki miért esik rosszul, hogy a sajátodként tekintesz rá?

2021. szept. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtál volna rá félretenni, ha nem csak az ő pénzéből veszitek a kaját. Vagy teljesen közösködtök, vagy nem. Nem is értem, hogy lehet kínlódni egy kapcsolatban a pénzen.
2021. szept. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Én egyszerűen megoldottam. A kocsit én vettem, én járok vele, nagy ritkán viszem el a bnőmet ha épp kedvem van, én is fizetek utána mindent, így nincs vita. 😁
2021. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
A kocsi azé, akinek a nevén van. A rinyát meg sz.ard le.
2021. szept. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is azé, akinek a nevén van. Én nem csinálnék ebből ügyet, ha annyira akarnám, hogy valami az enyém is legyen, akkor eleve közös tulajdonra venném.
2021. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudtál volna félretenni, ha nincs aki vegye a kaját! Fordított esetben, hogy éreznéd magad?!
2021. szept. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!