Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hölgyek, ha a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ha a párotoknak zoknifétise lenne azt eltudnátok fogadni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 4. 07:40
A kérdező szavazást indított:
Igen
nem
Attól függ, miben nyilvánul meg
26 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Az igenre szavaztam, mert nem. De még nem szavaztam.
2021. okt. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, miben nyilvánul meg. Zokniban kéne szexelni? Az még nagyjából belefér, bár számomra nem túl izgató a látvány.
2021. okt. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az milyen amugy? 😁😁😁
2021. okt. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3


Az enyhébbik esetben csak szereti ha a párja zoknikat hord (mármint látványra), a keményebbik esetben szereti szagolgatni is őket. :D

2021. okt. 4. 08:04
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Felőlem :D Nem érdekelne, sőt, a kedvéért szép zoknikat vennék fel.


Amúgy is extra fázós a lábam, szinte mindig zoknit hordok, különben rohangálhatnék a mosdóba.


Szagolgatással sincs bajom, csak ne érjen a talpamhoz, mert nagyon csikis - nem a nevetős fajta, hanem a reflexből rúgós fajta :/

2021. okt. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
A hosszú zokni, ami térdig ér, szerintem is nagyon jól néz ki egy nőn. Bár a szagolgatását inkább meghagyom másnak. :D
2021. okt. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
A racionális agyam látja, hogy ez annyira nem gáz, de élőben elfogna az undor, hogy ez annyira nem én vagyok.
2021. okt. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Végülis igen. A kutyám már megedzett. Bár nehézkes lenne az öltözködés, ha zoknim egyik párját a kutya fekhelyéről a másikat a párom párnája alól kéne mindig összeghalászni.
2021. okt. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

Gyűlölök zoknit hordani, így ez kizart.


(Természetesen hordok, de elso dolgom megszabadulni tőle, ha hazaérek.)

2021. okt. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Velem megszívná nagyon, mert nincs lábszagom. Pont covid alatt kerestem extra pénzkeresési lehetőséget, és gondoltam, eladom fétiseseknek online a használt zoknijaimat (van rá kereslet!), de egyszerűen nem büdös a lábam, csak harisnyában. Az sem olyan erős, mint másoknak.
2021. okt. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!