Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi baja lett a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lett a barátnőmnek szerintetek?

Figyelt kérdés
Mi vasárnap mindig kettesben csinálunk valamit. Ma főztünk együtt utána filmeztünk. Végig normális volt aztán elment fürdeni és onnantól már nem lehet hozza szólni. Azt mondja mindig hogy hagyjam békén. Nem akar velem aludni.. Már a nappaliba ágyazott magának. Mit csináljak? Nagyon szeretem őt nem akarom elveszíteni.

2021. okt. 24. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés, miért van veled!? Ezt jó lenne megkérdezni tőle!
2021. okt. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Tipikus pasi. Szerintem sikerült ma jól belegyalogolnod és észre se vetted.

Az én párom se értette, miért vonultam át másik szobába aludni, amikor egy romantikus összebújós este a sötétben szóbakerültek a szemszínek és amikor mondtam, hogy a kék szeműeknek általában gyengébb a szeme, azért kell nekem is kontaktlencse, erre csodálkozva megkérdezte, hogy neked kék a szemed??? 4 éve voltunk együtt.

2021. okt. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Az a nő aki ilyenen megsértődik, tényleg aludjon külön.
2021. okt. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Én megkérdezném, hogy mi történt, megbántottam-e valamivel? Ha nem válaszol, vagy játszmázik, akkor öltöznék és mennék haza.
2021. okt. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Hát sajnos nem vagyunk gondolatolvasók, hogy megmondjuk mi a baja. Úgy tűnik a szerelem eléggé egyoldalú jelenség nálatok (te érzed, a párod meg nem). Kérdezd meg mi a baja, próbáld kitalálni (azt a nők szeretik). Ha nagyon feszült akkor holnap IS kérdezd meg ha kipihente magát.
2021. okt. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dobd ki nyugodtan a játszmáival együtt
2021. okt. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
5-ös, már miért ne lehetne szerelmes a barátnője? A sebezhetőség a szerelem jele, maradjunk ennyiben. Valamivel megbántotta, ennyi.
2021. okt. 25. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma reggel jöttem rá hogy születésnapja volt tegnap.. Elfelejtettem 😁
2021. okt. 25. 18:25
 9/9 anonim ***** válasza:

8


Tudod, ha okostelón beállítod a dátumot akkor magától is jelez... ;)

Én is így jegyzek meg fontos dátumokat..

2021. okt. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!