Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nulla intim szféra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nulla intim szféra?

Figyelt kérdés

Megkérdezem már hogy ez másnál is így van e akik együttélnek élettársukkal/feleséükkel vagy csak nállunk van ez?


Éjjel ha kimegyek az ágyból wc re vagy pipilni felébred.

"(Hovamész? hangzik a kérdés)


Ha kerezbe fekszik meg hánykolódik könyököl az oldalamba az asszony az ágyban és hajnalra ezt megunom 'kimegyek a kanapéra valami érdemlegeset aludni,, 10 perc múlva Ő felébred majd kérdőre von! Megsértődés van részéről...


Ha ég a gyomrom vagy fáj valamim esetleg kattogok az idegtől, és kisurranok hajnalba csendbe a konyhába, vagy a másik szobába egyből felébred.

(Vazze mint valami őr!)

Jön utánnam letolni hogy, mit csinálok, éjjel ilyenkor mért nem alszom!?

(Csak feltolja a vérnyomásom.)


De ha délután valami oknál fogva elnyom az álom a kanapén tv nézés közbe betakarózom a puha gyapjúutánzatú pokróccal és kényelmes pózist találok. Leteszem a fejem 10-15 percre pont elszunnyantanék. És már mikor megbékélnék a világgal.


"Hát jön oszt felver valami hülyeséggel,, mintha kötelező lenne! Pl Nyissam már ki a befőttes üveget!" Vagy elkezd porszívózni...


Aztán még ő van megsértődve ha káronkodok egyet vagy ideges vagyok...


! Nemérti meg..! Nem értimeg... Már próbáltam szépen csúnyán, mielőtt jönnétek azzal hogy ,,, üljek le vele... Beszéljeem meeg.. Stb.



Régen ha nem tudtam aludni volt szüleimnél saját szobám halkan néztem a tv-t vagy felmentem az internetre böngészni valamit. Aztán ha elfáradtam visszafeküdtem aludni.



2021. okt. 25. 06:26
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
84%

Rohadt idegesito asszonyod van hallode. En ejjel 2-3 kor felkerlek kijovok gepezek filmezek stb, 5-6 kor visszafekszek, van amikor kijovok kanapen visszaalszok, ha filmezés kozbe elalszok akkor inkabb meg se mozdul az asszony csak nehogy felkoltson. Hat na... Torodik velem a draga, cserebe en is vele :)

Ki milyen viragot szed olyant szagol...

2021. okt. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
63%
Eku light 👌
2021. okt. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
93%
Biztos így nőtt fel, ha aludt senkit nem érdekelt, felkeltették, rákérdeztek mikor budira ment este "lányom hová mész??" Bizalom nem volt, a szülei faggatták, ellenőrizgették, ezért felnőttként ő is átvette e "szép" szokást.
2021. okt. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk is hasonló a helyzet. A párom szerint az együtt alvás az egyik legfontosabb dolog egy kapcsolatban. Így egész éjjel az arcomba horkol, lekönyököl, beszél álmában, majd reggel megkérdezi hogy “Hogy aludtál szivem?”😃 Hát szarulbazdbeg!
2021. okt. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
31%

Jesszus, én megkértem, hogy ha éjjel felkel pisilni, vagy baj van akkor egyből keltsen engem is. Túl sok krimit/romantikus filmet néztem/ könyvet olvastam és azokban mindig akkor történik gond, ameddig a másik alszik :D


Én nem zaklatom, konkrétan semmire sem ébredek fel :D Álmomban rugdosni hajlamos vagyok, de ő egyszer mellbe könyökölt úgy hogy sírva ébredtem, szóval azóta nem érzem magam rosszul :D


Délutánonként meg együtt alszunk. Meg is ölném ha zavarna az alvásban, mikor szükségem van 8 orara alaphangon. Ő meg nehezen alszik, pedig kellene neki, szóval nem riasztom fel ha nem muszáj.

2021. okt. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
48%

Ugyanez a parom csak ffiben!


Nem merek kimenni ejszaka pisilni se.

Ha bajom van azzal ahogy alszik es atmegyek a masik szobaba aludni akkor le vagyok cseszve de még szakitassal is zsarol!mert szerinte ez nem normalis.



Ugy vagyok nála/mellette mint akit karót nyelt. Lassan egy pohar vizet se merek inni mert miert oda tettem a poharat, miert nem amoda


Furdes utan megint lecsesz mint egy hulyegyereket hogy nem töröltem le a kád szélét.


Ha netezek a telomon mig ő tv zik, az őt sérti.


Meg stb.


Legszivesebben azt csinálnám, hogy felmegyek hozzá, szex, aztán jövök is el, de ebbol is balhe van.


Neha már azon agyaltam hogy lehet direkt "kényszerit" ott alvásra hogy alázzon ezzel is. Mint amikor a kutyának azt mondják "ül, vagy fekszik" es le kell "merevedni" es csendben lenni reggelig mert arra is ébred ha csak fordulok egyet. Ha meg köhögni merek az eget verò bűn. Rendesen vissza kell tartanom.

2021. okt. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
39%

Ja es a gyk n nekem még őt védték, hogy nem is az a normalis, hogy en ejszaka kimegyek teázni a konyhába meg stb. En vagyok a hulye.

Ejszaka lefekszel es igy maradsz reggelig. Az a normalis.

6.voltam

2021. okt. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
35%

Tényleg mennyi oka van bízni benned...


Ki tudja mit csináltál, még ami bizalmatlanságra add okot..


Tudod itt minden sztoriból egyetlen egy momentum hiányzik a másik fél elmondása ugyan arról a sztoriról..

2021. okt. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
73%

A masik fél nálunk:"nem normális az, hogy a másik szobában alszol,m ez nem parkapcsolat igy"

Ha nem akarok nala aludni:

"Hogy akarsz te majd együtt élni akkor, az ember a párjával alszik. Nem normalis amit csinalsz. Azaz te nem vagy normalis"

"Ugy köhögsz mint aki rákos"(szimplan köhögtem ahogy az emberek)


Rám mindenert ram van szolva de ha ő köhög meg fingik meg ő mashogy akar aludni mint en, az meg teljesen termeszetes. Duguljak el.

6.

2021. okt. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
40%

A poharas sztoribol amugy rendesen már balhé is volt nálunk. Nem is egy napos. Azota azért mondjuk már nem szol rám, hogy hova teszek le egy poharat. Végülis haladás:D

9.

2021. okt. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!