Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy alakult amikor minden új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakult amikor minden új volt ? Új pasi, új munkahely és új lakóhelyén való összeköltözés ?

Figyelt kérdés
Szívesen várok tapasztalatokat tanácsokat kicsit ha belegondolok, sokkol ez az egész.

2021. nov. 7. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Minél idősebb vagy annál nehezebb lesz.


Egyre jobban berendezkedsz egy életre, egyre nehezebben változtatsz.


20-30 éves korom között még nem érdekelt sem a távolság, sem az, hogy mennyit ingázok majd munkahely és otthon között....vagy, hogy vegyünk e ki közösen albérletet vagy sem , az sem volt érdekes, kinél tanyázunk le.


Most már közelebb a 40-hez azt is meggondolnám, hogy 30 percet utazzak e hozzá, inkább legyen közelebb :)


Aztán 30 felett már akinek sikerült , az ugye talált egy normális állást ahová szintén úgymond berendezkedett. Főleg ha azaz állás abban a városban van ahol lakik.


Namost mindkét embernek van normális állása elegendő fizetéssel. Ki fogja felvállalni, hogy utazni fog a munkahelyére ha nem egy városban élnek?


Ha mondjuk már vett lakást hitelre mindkettő vagy valakinek sajátja van mert örökölte, vagy k**úrvajól áll anyagilag és azért van, ki átcuccolni a másikhoz?


Valakinek áldozatot kell hozni, valakinek mindenképp.


Volt egy kapcsolatom amiben én hoztam áldozatot , és volt olyan is amiben a nő hozott áldozatot.


Most viszont 37 évesen már nem hoznék csak nagyon nagyon nehezen.

2021. nov. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyerek nelkul fuggetlenul minden jol alakulhat elso perctol is.
2021. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Amennyiben nem vagy túl honvágyas és "nem hiányzik" a család, barátok (manapság már minden ilyen megoldható online, vidichat és hívás) akkor teljesen működőképes. :)

Viszont azt tartsd szem előtt, hogy csak a párodra számíthatsz ott helyben, míg ki nem alakul ott egy saját kis ismerettségi köröd (új kollégák, esetleg új barátok-haverok)

Amíg nincs kötöttség, gyerek vagy akár egy házi állat, addig bármikor léphetsz ha esetleg úgy érzed mégsem működik. De ha már egyszer úgy érzed valakivel összeköltöznél, hajaznék a megoldáskeresésre és a komprommiszumokra, amennyiben nem túl komolyak a problémák..

Lakva ismerszik az ember- az elején lesznek biztosan nézeteltérések míg összeszoktok, de szerintem ez normális :D

2021. nov. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

29 voltam, szülői házból költöztem 100 kilométerre.

Nekem a családom nem hiányzott, nem volt igazán jó a kapcsolat (otthon éltem ugyan, de mintha idegenek között, apámmal, anyámmal).

Új munkahelyem lett természetesen, könnyen el tudtam helyezkedni a végzettségemnél fogva, négy helyre is felvettek volna, kiválaszthattam, melyiket szeretném. Barátom háza szép és nagy volt, Bp. agglomerációban.

Mégis azt mondom, nem vállalnám be még egyszer. Nagyon jó munkahelyet hagytam ott sajnos emiatt, soha nem lett olyan jó munkám (N/42).

2021. nov. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!