Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő után mondtátok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mondtátok ki először, hogy szeretitek egymást?

Figyelt kérdés

2021. nov. 8. 09:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
3 hét kb
2021. nov. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
3 hét alatt tudod egyáltalán, kit szeretsz? Komolyan kérdem, minden kiderült 3 hét alatt?
2021. nov. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

#2

Egy 18 évesnek lehet, hogy minden kiderül 3 hét alatt, de egy 40+-nak lassan már a 3 év sem elég! :D

Tisztelet a kivételnek!

2021. nov. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
48%

40+os pasim 2-3 honap szexkapcsolat utan mondta ki. Es azután kezdtünk járni. Es totál féltékeny volt.

E

Azóta már eljegyzés.


Es tudni kell róla hogy irto nehezen nyílik meg pedig, számtalan nőt vett csak szexre elottem, es bele volt betegedve az exébe évekre.

És csak mellettem évek mulva x szexkapcsolat után úgy hogy hideg rideg volt, lett szerelmes újra es bőven jobban mint az exébe, amirol azt hitte ilyen nincs is az életben.

Hatalmasan felkavartam, szeret nagyon:)

2021. nov. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
46%
Párom már aznap kimondta, amikor összejöttünk, én 3 hét múlva.
2021. nov. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
66%

Nekünk is kb. 3 hét volt, ha beleveszem az első randi előtti 2 hetes beszélgetést, akkor 5 hét. Azért 5 hetet végig beszélgetni, a találkozás utáni 3 hétben élőben is rengeteget együtt lenni, több órás beszélgetések, együtt töltött hétvége, szex, pár program és még több beszélgetés, megnyílvánulás után kimondtuk, hogy szeretjük egymást.

Nyílván az egy olyan szint, ahol szeretnénk kinyilatkoztatni, hogy élvezzük egymás társaságát, minden egyes percben vágyunk a másikra, csodálatos partnert találtunk világnézet, gondolkodásmód, figyelmesség, kedvesség, gondoskodás, stb. dolgokban. És igen megszerettem, beleszerettem. Ez az érzés a kapcsolat előrehaladtával mélyülni szokott. Lehetek szerelmes 3 hét után is, és 3 év után szintén, csak nyílván 3 év után többet fog jelenteni, de a lényeg az elején is az, amit már leírtam, később kiegészülve még további dolgokkal.

2021. nov. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
1-es vagyok: szerelmi vallomás volt 3 hét után, nem lánykérés. A szerelem ennyi idő alatt kialakul, igen. Az egy szenvedély, nem a másik évtizedes ismerete. Csak mondom. Amúgy azóta a kiismerés is megtörtént - 4 hónap után összeköltöztünk, májusban lesz az esküvőnk.
2021. nov. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
Ja és de, 40+-osak vagyunk.
2021. nov. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
7%
Még sose mondtam senkinek. 2 éve házas vagyok.
2021. nov. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%
3 hét, és nem tinik vagyunk már. Azóta el is jegyzett.
2021. nov. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!