Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy mondjam el a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátnőmnek, hogy nagyon kiábrándít a pizsamája?

Figyelt kérdés

2021. nov. 12. 23:28
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
90%

Úgy, hogy ne azt hangsúlyozd mi áll neki szarul hanem azt emeld ki többször mi az ami szerinted jól áll neki.

"Pl: Szerintem szexi lennél a pólómba, aludj benne ha gondolod."

2021. nov. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
95%
Meséld el neki, hogy az életetek túl tökéletes, mert már a teljesen lényegtelen dolgok kritizálásánál tartasz.
2021. nov. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
95%
Milyen pizsije van?Milyet szeretnél?Komolyan érdekel mi lehet kiábrándító egy pizsamában.
2021. nov. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
82%
Micsoda Gondok. Faraklni bezzeg nem kiábrándító mi?
2021. nov. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
93%
Milyen pizsije van? Engem is érdekelne, hogy mi lehet az, ami ennyire kiábrándító
2021. nov. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél helyette? Arról beszélj neki, esetleg válasszátok ki együtt. De azt ne várd el tőle, hogy a téli hidegben minden este kombinéban parádézzon neked, kérd meg, hogy néha lepjen meg vele, és olyankor fogadd örömmel.
2021. nov. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
25%
#5 Ó, barátom, tudnék mesélni... vannak igénytelen nők, hidd el.
2021. nov. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
7-es, akkor mesélj kérlek, engem tényleg érdekelne, én is lány vagyok, kíváncsi vagyok, hogy mi számít neked igénytelenségnek, a kérdezőnek meg kiábrándítónak. A melegítő bő pólóval? Vagy a cuki mintás pizsi szett?
2021. nov. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
2%
#8 Pifi-pufi, jó puffogást. Mit számít neked, hogy más mit tart igénytelennek? Ha téged igénytelennek tart a pasid, majd szól neked. Ha nem szól, akkor jó vagy neki úgy, ahogy vagy. Vagy majd kidob, ha rád un.
2021. nov. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Ki puffogott? Én komolyan, őszintén érdeklődtem... Mert kíváncsi vagyok, sajnálom. Egyedül te veszed túl komolyan a témát...
2021. nov. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!