Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi lenne a jó megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés

36 vagyok, kb 1,5 éve együtt élek egy 31 éves nővel. Eredetileg csak szexnek indult a kapcsolatunk, de mivel rossz körülmények közt élt akkoriban, mondtam neki, hogy inkább költözzön hozzám. Nem vagyok belé szerelmes, ő viszont belém igen. Már nem vágyom rá, hogy együtt legyünk, szexelni sem szexelünk túl sűrűn, bár ő szeretne akár minden nap többször is.

Mondjuk én is szeretnék legalább 2 naponta, csak már vele nem.

Nincs szívem szakítani vele, mert tudom, hogy nem tudna hová menni, a fizetéséből pedig nem tudna havonta egy albérletet kifizetni, nemhogy még enni, vagy a kauciót beköltözéskor.

Tanácstalan vagyok, nem tudom mi legyen.



2021. nov. 27. 15:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Akkor maradj így.
2021. nov. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%
Akkora egy gyoker vagy:))
2021. nov. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Kell keresni egy megoldást. Ha nem akarod hogy ott lakjon akkor keress neki helyet. Nem melózik?
2021. nov. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Nem olvastad el elég figyelmesen a kiírást.

Van fizetése, de abból nem jönne ki egyedül.

2021. nov. 27. 15:16
 5/24 anonim ***** válasza:
13%
Pakold össze a cuccait és teddki
2021. nov. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%

Akkor mit lehet csinálni? Szerintem döntsd el! Bármit megtehetsz szinte, ami legális.


Gondoltál már arra, hogy mondod neki, hogy szakítasz vele?

2021. nov. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%

Akkor keress neki egy olyan állást,ahol annnyit keres,hogy megéljen a fizetéséből.

Kb.20000ft-ból (nettó) már tud bérelni egy szobát és megél a fizetéséből.

Vagy nem tudom vannak-e még ilyen helyek,gyári munka,szállásal,a szállásért nem kell fizetni,félre tud tenni kaucióra.

2021. nov. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem mondd el neki, hogy keressen egy uj, jobban fizeto munkat, mert 4 vagy 5 vagy 6 honap mulva mennie kell. Ha nagyon a sziveden viseled a sorsat, akkor segits neki melot nezni. Sot, azert is jo, ha szolsz neki, hogy mikor kell mennie, hogy addig hatha leakaszt maganak egy masik manust.
2021. nov. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%

Hát nem semmi válaszok születtek itt. Másik munka, stb

Hát olyan könnyen megy az is. Nem tudjuk merre laknak. Másrészt, a csajnak biztos nagyon jó lenne, hogy ezt így elé tálalja, de maradhat még pár hónapot míg kap egy rendes fizetést. A csaj szenvedni fog, mert szerelmes, a srác meg azért mert már rá se bír nézni.

Nagyon nehéz helyzet. Hatalmasat hibáztál hogy odaköltöztetted érzelmek nélkül.

Esetleg az nem opció, hogy max kölcsönbe, vagy örökre adsz neki egy kauciónyi összeget? Persze ez se kötelező, de itt kb nincs kíméletes megoldás

2021. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
...és az érzelmi részt még pénzzel sem tudom kompenzálni :|
2021. nov. 27. 16:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!