Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, melyik az a tulajdonsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik az a tulajdonság, amit a legjobban szerettek a párotokban? És melyik az, amelyiket a legkevésbé?

Figyelt kérdés

2021. nov. 28. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%

Van pénze.

Qrva sok pénze van,mert vállalkozó.

2021. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
Kényelmes bőr ülése van a kocsijának 😍 és jó kemény (nem az ülés)
2021. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

A legjobban azt szeretem benne, hogy megbecsül és tisztel.


A legkevésbé azt, hogy néha töketlenkedik

2021. nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

A lelkét szeretem a legjobban. Az, ahogyan az emberekhez viszonyul, legyen szó a gyerekeinkről, rólam, a szomszédról vagy egy random idegenről. Hihetetlenül jó ember.

Legkevésbé azt szeretem, hogy a gyerekeket hajlamos elkényeztetni, nagyon nehezen mond nemet.

2021. nov. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Szeresse a zenét, és konyítson valamiféle módon a zenéhez. Esetleg játszon hobbi szinten valamilyen hangszeren


Amit nem szeretnék az az, hogy el legyen veszve a világba. Tudja azért már hogy mit akar az élettől

2021. nov. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy igazi finom lelkű, jó ember.

Ugyanakkor hangulatingadozásai vannak, és amikor rossz passzban van, néha akaratlanul is megbánt. Persze azért utána kárpótol érte, de akkor baromi rosszul tud esni.

2021. nov. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szuper apa, jó társ. Kommunikációja sokszor szegényes,

nem tudunk olyan nagyokat beszélgetni, mint én szeretném.

2021. nov. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy minden hibám ellenére szeret.

Ez nem egy rossz tulajdonság de néha fáj hogy azt érzem sokkal jobb nálam mindenben

2021. dec. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt szeretem benne a legjobban, hogy jó lelkű, logikus, korrekt, szereti a barátait, a családját és szeret engem.

Azt kevésbé szeretem, hogy hajlamos magába zárkózni, kizárni a külvilágot és könnyen lesz elfogult valamivel kapcsolatban.

2021. dec. 14. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valódi férfi.
2022. dec. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!