Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A nők miert csinalnak meltosag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miert csinalnak meltosagi kerdest a fozesbol?

Figyelt kérdés
Kiemelnem, en tudok fozni, szamomra ez hobbi, finoman is fozok, nem ugy varom el, hogy nalam sehol semmi. Nem is gondolom, hogy a nonek ez lenne a dolga. De eszrevettem, hogy sok no a fozest, illetve konyhaban munkalkodast, mintha a noi mivoltanak eltiprasakent ertelmezne, ezert gőgből es dacból sem akarnak megtanulni fozni, vagy ha tudnak is valamennyire, akkor sem foznek egyaltalan. Es ismetlem, nem arrol van szo, hogy ram kene, tudok magamra es szeretek is, de akkor is erthetetlen miert asszocial a nok, foleg a fiatalabbak nagyresze arra, hogy ha foz o egy csicska a hazban, marpedig o tobb annal, hogy csak a konyhaban serteperteljen.

2021. dec. 3. 11:18
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem azok érzik ezt, akik nem szeretnek főzni. Például én sem, s ha mégis csak az én feladatom lenne állandóan, kellemetlenül is érezném magam, mert sajnos az évek alatt sem tudtam megszeretni. :( Akkor már inkább a sütemény sütés, azt tudom élvezni, ha kell időm és megfelelő hangulatom is van hozzá. De a kényszerfőzés...ehhh..irigylem ám azokat akiket a főzés és a takarítás kapcsol ki és őszintén szeretik is.
2021. dec. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
13%

Nem anya-feleség típusok. Feminizmus.

Ha lesz gyerek, bajban lesznek.

Írom ezt nőként, aki ráadásul utálok főzni:) viszont muszáj, mert enni kell, a gyerekeknek is kell a főtt étel. Ez az élet része. Nagyobb családnál menüt rendelni már nagyon drága.

2021. dec. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
81%
2-es vagyok: a férjem imád főzni, sokszor bevállalja, ha ideje engedi.
2021. dec. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
89%
Tudok és szeretek is főzni, de ha valaki elvárná tőlem, csak mert én vagyok a nő, annak egy rántottát sem csinálnék.
2021. dec. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
84%

" mert enni kell, a gyerekeknek is kell a főtt étel."


És ezt csak és egyedül a feleség tudja előállítani?

2021. dec. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
De pont nem arrol beszelek, hogy ha valaki elvarja, csak mert no, azzal en sem ertek egyet. Hanem arrol, hogy maga a fozest is megalazonak tekinti sok lany mar, a regebbi beidegzodes miatt, hogy a nonek a konyhaban a helye. En fozok sokszor, extra kajakat, de ha ugy alakul a napom es keson ernek haza, nem kerhetem meg a paromat, hogy dobjon mar ossze egy spagettit vagy valami egyszerut?
2021. dec. 3. 11:29
 7/51 anonim ***** válasza:
45%
Nem, nemcsak a feleség. Írtam, hogy a férjem is főz, ha ő ér előbb haza, neki is áll. De attól még van, hogy nekem kell főzni, pedig nem szeretek, de ez van.
2021. dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
57%
Egyáltalán nem megalázó sem főzni, sem vécét pucolni, sem kiszolgálni a férjemet, a gyereket. Nem mert elvárják, hanem nekem a gondoskodó női mivoltomhoz ez hozzátartozik. Hozzáteszem, reggel ágyba kapom a kávét, mert a világomat nem tudom, alig jutok ki a konyháig...:)
2021. dec. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
88%

Tudok főzni, bár nem különösebben szeretek. Ha a párom elvárná, hogy csak én főzzek, egy pohár vizet nem lennék hajlandó kitölteni neki, és sajnos sok férfi áll így a dologhoz. Hogy a konyhai tevékenység csak a nők dolga. Biztos te is hallottad már a "a nő helye a konyhában van" frázist vagy hasonlót. Ha egy nő nagyon ódzkodik a főzéstől, akkor esélyes, hogy azért, mert nem szeretne beleragadni ebbe a skatulyába.


Ideális esetben az ember olyan párt választ, aki mellett fel se merülnek benne ilyen gondolatok. A barátommal jelenleg úgy zajlik, hogy néha én főzök, néha ő, néha közösen, néha rendelünk, néha beülünk valahova, néha maradékot eszünk, néha megvendégelnek minket. A lényeg, hogy fel van osztva, egyikünk se szolgálja ki a másikat, épp ezért örömmel főzünk a másiknak, mert tudjuk, hogy a másik viszonozni fogja.

26/N

2021. dec. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
2%

Mert buták, és nem ismerik a tökéletes házasság ALAP jelmondatát.


"Teli has és üres puttony."

2021. dec. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!