Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elhagynád a párodat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a párodat, ha elmúlt a szerelem, de elveszítenél mindent?

Figyelt kérdés

18 éves korom óta együtt élünk (12 éve) és ha otthagyom nem marad semmim, se kocsi se ház semmi mivel minden az ő nevén van. Nincs konfliktusunk de már csak megszokásból vagyunk együtt. Biztosan találnék jobbat de egyik kapcsolatból másikba menni szerintem nem a legjobb megoldás.

Mit tennétek?

Van egy szint amit már megszoktam és biztosan nem akarok lejjebb adni de magamat nem tudom eltartani lakás és autó biztosan nem férne bele. Szeretem, de már nem vagyok szerelmes.

Tudom, hogy nagyon sokan így élik le az életüket, de elgondolkodtam mi lenne ha új életet kezdenék és hátha megtalálnám azt is akibe szerelmes lennék csak ehhez haza kell mennem rossz körülmények közé, a barátaim elveszteném, nem tudom megéri e ez az egész. Vagy maradok a mostani helyzetben amit eddig építettünk együtt de nem leszek boldog igazán.



2021. dec. 7. 09:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%
Nincs olyan kapcsolat, ahol örökké tartó lángolásban telnek a hétköznapok. Elhagyhatod, de a következő szerelem is barátsággá fog szelidülni egy idő után.
2021. dec. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
71%
Miért a szerelem a mindenek felett álló legeslegfontosabb dolog a világon?
2021. dec. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
90%
Na és mit teszel azért h ne legyen unalmas? Vagy kellően önző vagy teis ahhoz h minden rólad szóljon?
2021. dec. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

1. nem veszítenél el semmit, mert most sincs semmid, csak ő engedi, hogy használd a tulajdonait

2. most éppen azt latolgatod, hogy a kényelmed, vagy boldogság a fontosabb

3. szerelem senkinél nem tart örökké, helyét mély szeretet veszi át, de ha nem, akkor jobb tovább lépni

2021. dec. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
24%
Ezek a női problémák..borzasztó lehet 🤔
2021. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Ha borzasztó lenne akkor nem gondolkodnék. Egyszerűen csak nincs olyan családtagom akire támaszkodhatnék ilyen döntésekben és azok válaszára lennék kíváncsi, akik már ezen túl vannak.


Azért annyira nem egyszerű, hogy minden az övè, ő kezeli a pénzem, dolgoztam vègig. Ettől függetlenül nekem ez kényelmes persze, de úgy érzem kevés és sok mindenben hátráltat, nem tudok fejlődni mellette

2021. dec. 7. 10:17
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

#6: házasok vagytok? Nem. Írtatok vagyonkezelési szerződést? Nem. Tudod bizonyítani, hogy felhatalmazásoddal ő kezeli a vagyonod? Nem.

Nincs semmid. Számíthatsz emberségére, de szakításkor ritkán ez az elsődleges a sértett fél részéről.

2021. dec. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
0%

Nade még is mi az oka, hogy nem tudnád eltartani magad?


Nem is dolgozol? Vagy nem akarsz sokat dolgozni?


Ez egy kissé lustaság.


Tudod mit? Maradj vele éld le vele az életedet. Neked ez való.

2021. dec. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy ő kezeli a pénzed? Ha dolgoztál, csak van valami megtakarításod.
2021. dec. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

#7 ez igaz!


#8 Az az oka hogy egyedül nem tudnék megélni, hogy egy lakás bérleti díja a fizetésem 1/3 része lenne

2021. dec. 7. 11:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!