Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Féltékenységet kiválthat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenységet kiválthat a terheség?

Figyelt kérdés
A párommal 9 éve vagyunk együtt. 6 éve együtt lakunk. Van egy bárja ahol én dolgozom és ő. Terhes lettem 😍 aminek nagyon örvendek. Ma beszéltünk arról hogy mi lesz a bárral ha megszülök, azt mondta hogy nem zárja be felvesz inkább valakit dolgozni. Nem tartottam magam féltékeny embernek. De ebben a pillanatban kikészit az aggódás és a féltékenység. Úgy érzem magam mintha kiturnának a helyemről! Ezt a terheség hozza elő belőlem? Úgy érzem mintha egy nagy érzelmi hullámvasúton ülnék.

2021. dec. 8. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Lesz ez még így se, ne aggódj. 😂
2021. dec. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Nevetseges vagyXD
2021. dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
*terhesség
2021. dec. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Azt hittem a pasira lettél féltékeny, h az új kollega csapja le a kezedről.

Amúgy téged kb 3 évre le fog foglalni a gyerek, úgyhogy nyugi.

2021. dec. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Szóval inkább húzza le a rolót a gondolom jól működő vállalkozásán, mert te behisztiztél a konkrét semmin? 🤷 Légyszi ne használjuk már a terhességet mentségnek minden random agybajra, mert ezzel a komplett női nemet égetjük.
2021. dec. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18%
fital puni lesz helyetted.😘😂👌
2021. dec. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!