Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » N.álatok hogy fog telni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

N.álatok hogy fog telni a Szenteste/Karácsony, ha kettesben lesztek?

Figyelt kérdés

2021. dec. 9. 12:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Pialunk és dugunk.
2021. dec. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Gyozát készítünk, videójátékozunk meg karácsonyfát díszítünk.
2021. dec. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Készülődés az estére. Délután a fát díszítjük. Este meghitt vacsora, beszélgetés és egymás társaságának az élvezése. És annak a tudata, hogy milyen szerencsés vagyok, hogy ő van nekem!
2021. dec. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
feldíszítjük a fát aztán közös vacsora :) filmezés osszebujas
2021. dec. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán terveztünk semmi különlegeset. Együtt megvacsorázunk, utána megmasszírozzuk egymást és nézünk egy filmet. A többi majd úgyis alakul magától.
2021. dec. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Dugunk a fa alatt. Komolyan.
2021. dec. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
az elso valaszolo nem tudom miert lett lepontozva 😂😂 jo programot tervezett pedig
2021. dec. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A fa már áll, a szülőknél már le volt rendezve az ajándék csere, mert tartunk tőle, hogy megint kiadják a maradj otthon intézkedést. Reménykedünk, hogy nem, de azért a józan paraszti ész azt mondatja, hogy azért úgy rendezzük a dolgokat, hogy biztos, ami biztos fel legyünk készülve.


A terv az, hogy itthon leszünk, a párom még 24.én reggel dolgozik egy fél műszakot, addig én elkezdek főzni, és aztán már egymásra figyelünk.


Általában van vacsora, forralt bor és forró csoki iszogatás, új pihe puha pizsama, ajándékok.

Aztán másnap későn kelés, filmezés, társasjáték, esetleg egy séta ha jó idő van.

2021. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Ez most komolyan valami új divat, hogy 4 héttel előbb már áll a fa feldíszítve???
2021. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel itt voltak mindkettőnk szülei, és kora karácsonyt tartottunk, igen, már feldíszítettem, és az ő adag sütijüket megsütöttük.


Nálunk nagy család van, 5-6 fele megyünk látogatni, és igen, heti 1 vizit/hétvége elég. És, igen, van fa is.


Az ajándék ott lesz alatta Szent estéig, mert hogy néz az ki, hogy csak úgy kupacban van a sarokban?


Nem divat, hanem a szituáció így adódott.

2021. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!