Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Költözzek vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költözzek vagy ne?

Figyelt kérdés

Barátommal 5 éve vagyunk együtt. Elgondolkodtam hogy el költöznék egy másik városba,munkám lenne ott. Viszont a barátom nem szeretne. Jó állása van itt, fizetés is elégge jó szóval egyrészről megértem hogy nem szeretne eljönni. Úgy érzem hogy boldogtalan vagyok itt.

Ami visszahúz engem a költözéssel kapcsolatban az ő mert nem szeretném itt hagyni, távkapcsolatban élni.

Felhoztam neki ezt a témát de csak annyit mondott hogy majd visszatérünk rá.

Nem tudok hogy mit tegyek.



2021. dec. 13. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nehéz lehet de tapasztalatból mondom,sosem érdemes feladni mások miatt a saját álmaidat. Pasi miatt maradtam itt sok éve és iszonyat megbántam,mert remek lehetőséget szalasztottam el. Aztán meg már nem volt több lehetőségem. Szóval én azt mondom,menjél és ha nem megy,ha mégsem sikerül,visszajössz. Ha nem maradtok együtt,nem volt erős kapcsolat.
2021. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Miért vagy boldogtalan a jelenlegi helyen és mit vársz az újtól? Miben lenne más az új lakhely?
2021. dec. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

5 éve vagytok együtt és nem tudjátok megbeszélni. Ez elég erős jele annak, hogy ennek annyi. Nem fejlődött sehova a kapcsolat. Nincs "mi" , csak "te" és "én", nem "nekünk milyen lesz itt maradni, vagy menni", hanem "én hogy érzem magam, nekem mi lenne a jó" és "ő maradni akar".


2 ember évtizedeket le tud élni egymás MELLETT anélkül, hogy valójában EGYÜTT lennének! Ezt nem szabad összekeverni egy kapcsolattal! Nem az.

2021. dec. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Hármasnak igaza van sajnos. Másfél éve vagyok együtt a barátnőmmel és közös akarattal hozzuk meg a nagyobb döntéseket. Ti 5 év alatt nem tartotok ott, hogy egyáltalán megbeszéljétek, mi lenne kettőtöknek a legjobb. Nem neked, nem neki. NEKTEK. Ez így nem fog menni.
2021. dec. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Savlekotő ***** válasza:
54%
Halott kapcsolat jelei.
2021. dec. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!