Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elmondjam neki, hogy az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy az egész kapcsolatunk kínos félreértésekre épült?

Figyelt kérdés

4 éve nyúzzuk egymást párommal aki mindig a fejemhez vágja, hogy minek jöttem akkor össze vele.

Már többször mondtam neki, hogy nem így terveztem, így alakult, viszont nem merem arcába vágni a teljes igazságot mert nagyon fájna neki.

Az igazság az, hogy neki volt valakije amikor összejöttünk (tudom, elítélendö). Nem akartam öket szétszedni, mondtam neki hogy maradjon minden a régiben de azért nagyon szeretem. Ezt ö úgy értette, hogy tényleg állatira szeretem és az akkori párjának bevallotta, hogy már velem van együtt. Puff, durva és kínos.

Jártam hozzá sokat, már nem ártottunk senkinek és jó volt a szex. Egy idö után azt vettem észre, hogy beköltöztetett magához. Azt hitte, ha valami holmit ott hagyok véletlenül, azt direkt hagyom ott, hogy én odaköltöznék. Mondtam, hogy nem megfelelöek a körülmények az összeköltözésre.

Erre kivett egy nagyobb albérletet, anélkül, hogy megbeszélte volna velem mert úgy értette, hogy nekünk megfelelöbb hely kell az összeköltözésre.. ez is nagyon kínos de nem akarta sz..ban hagyni.

Tudom, hogy én vagyok a hülye de folyamatosan bajban van, van valami baja, amiért sajnálom hátrahagyni. Tényleg sokszor én vagyok az egyetlen támasza az életben. Amikor nem bírom tovább akkor meg ezzel jön, hogy az én hibám, minek jöttem össze vele. Húú pedig de lennék valahol messze inkább.


2021. dec. 17. 16:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül 4 évig félreértett?

Azért az durva!

2021. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell neki elmondani, mert azzal tényleg csak megbántanád, de attól még szakíthatsz vele azzal az indokkal, hogy már nem szeretnél vele lenni.
2021. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval azt mondtad neki, hogy nagyon szereted, és ezt ő úgy értette, hogy nagyon szereted, és még ő a hülye szerinted.
2021. dec. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem te vagy kínos és béna. Ez nem a párodnak ciki hanem neked, hogy ilyen tutyi-mutyi alak vagy.
2021. dec. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted, hogy mondd el, hogy az első pillanattól hazudsz neki?
2021. dec. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ne mondd el neki, 4 évig kibírtad mellette, miért is ne lehetnél vele véletlenül életed végéig?
2021. dec. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Te tényleg ekkora egy szánalmas szar vagy? Úristen... nem szent a csávód, mert megcsalta az előző párját, de hogy te egy kezelendő eset vagy, aki még őt sem érdemli meg, az fix.
2021. dec. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, szerintem ha ennyire nem oké a dolog, akkor dobbantsál. Ha bárhol, messze távolban jobban szeretnél lenni, mint vele, akkor tisztázd ezt, és lépjél, mert ha nem léped meg, utálni fogod magad az életed hátralevő részében.
2021. dec. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Ez vicc kategória:


"nem így terveztem, így alakult"


"Nem akartam öket szétszedni, mondtam neki hogy maradjon minden a régiben de azért nagyon szeretem. Ezt ö úgy értette, hogy tényleg állatira szeretem"


"Egy idö után azt vettem észre, hogy beköltöztetett magához. Azt hitte, ha valami holmit ott hagyok véletlenül, azt direkt hagyom ott"


"Erre kivett egy nagyobb albérletet, anélkül, hogy megbeszélte volna velem mert úgy értette, hogy nekünk megfelelöbb hely kell az összeköltözésre.. ez is nagyon kínos de nem akarta sz..ban hagyni"


"Húú pedig de lennék valahol messze inkább."


Sűrgősen tanulj meg nemet mondani, sőt tanulj meg felelősen dönteni, mert ezt olvasva k.vára nem jó úton jársz. Szétszedsz egy családot, mert csak "úgy alakult"? Aztán megunod, mert már nem olyan érdekes. Én nem a pasit védem, de bicskanyitogató a hozzáállasod a dolgokhoz.

2021. dec. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
4 éve vagytok együtt és úgy veszem észre te ennek nem nagyon tudsz örülni. Ő próbál a kedvedbe járni mint pl a nagyobb albérlet de ha neked ez sem jó ....
2021. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!