Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lehet ebből viták nélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből viták nélküli kapcsolat?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy három gyerekes elvált férfiba. Nekem egy gyermekem van. Lehet ebből probléma? Mármint abból hogy ő három fele osztja a szeretetét, az idejét és nyilvánvalóan a pénzét. Míg én csak egyfelé.

Általában szoktak viták lenni ilyesmiből, mik a tapasztalataitok?


2021. dec. 20. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván nem lehet, ez rengeteg kompromisszummal jár. Miért 3 felé osztja, 3 felesége is van? Ha kiegyensúlyozott kapcsolatot tart az nagyon jó a jövőre nézve.
2021. dec. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A párja akarsz lenni, vagy a gyereke?
2021. dec. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A párja. Úgy vettem észre elsősorban a gyerekek kívánsága amit figyelembe vesz majd utána jövök én. És hát így sokan vannak, nekem jóval könnyebb az egy gyermekemhez alkalmazkodni.
2021. dec. 20. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Az baj. Keres utana a parkapcsolati lojalitasnak. Mozaikcsaladnal a legkritikusabb pont, hogy a parkapcsolathoz igazodnak a gyerekek es nem forditva. Sok vitat megusztok, ha ezt sikerul tudatositanotok mahatokban. Keress ilyen temaju videokat ez EGYUTT nezzetek meg oket, majd beszeljetek at, hogy nalatok ez hogyan mukodik, es mit kene valtoztatni rajta. Ferfiak jobban megertik, ha konkret peldakat hozol fel a sajat eletetekbol.
2021. dec. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!