Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mivel tehetnék a kapcsolatunkért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tehetnék a kapcsolatunkért?

Figyelt kérdés
Párommal 4 éve vagyunk együtt, együtt is élünk ez így rendben ment az első 2 évben, a harmadik év katasztrófa volt. Reggeltől estig veszekedtünk minden apróságon ahol lehetett ott kötöttünk a másikba. Szerencsére leültünk megbeszélni a helyzetet, és mostmár egész jól megvagyunk. Kivéve egy dolgot. Párom szerint nem teszek eleget a kapcsolatunkért. Mindketten dolgozunk, viszont minden második héten tölthetjük együtt a délutánokat, mivel külön váltásban vagyunk ettől függetlenül elvégzi ő is és én is a házimunkát. Ugyanakkor nagyon kevés témánk van egymással. Ha a munkáról beszélek nem érdekli, ha a tervekről beszélek meghallgat de hozzá nem tesz semmit csak az a válasz hogy "értem". Ha pedig elmondom neki hogy mi bánt az a válasz hogy "megint csak hülyeségen idegesited magad" (holott az anyagiak beosztása, tervek, elég fontos téma lenne). Igyekszem mindig kedveskedni neki valami aprósággal, ő is a maga módján. Nem értem mit tehetnék még hogy jobb legyen vagy mit rontottam el?
2022. jan. 7. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Leírásod alapján komoly dolgokban másképp gondolkodtok, nem illetek össze. Ő is úgy gondolja nem teszel eleget a kapcsolatért, mert más dolgokat vár el, mint te. Helyedben aggódnék, hogy nem érdekli a terveid, mert ez azt jelenti nem is tervez veled, ez olyan együtt vagyunk amíg nincs jobb kapcsolat.
2022. jan. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jellemző, hogy egy kapcsolatban az egyik fél dolgozik sokat, hogy működjön, a másik meg csak asszisztál
2022. jan. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs ami összetartja a kapcsolatot.


Nincsenek közös barátok haveri kör hobby vagy bármi amit rendszeresen együtt csinálnátok es mundkettőtöknek jo?


Közös dolgok, közös pontok hiányoznak a kaocsolatbol szerintem

2022. jan. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez vsn
2022. jan. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igyekeztem több időt csinálni közös programokra, próbáltam a problémákat át beszélni vele, hogy neki mi nem jó, és nekem mi nem."Néma gyereknek anyja se érti szavát" alapon átbeszéltük/gondoltuk a dolgokat. A probléma az volt, hogy mindent egyszerre szerettem volna. Szóval állítottunk egy fontossági sorrendet aszerint amit mindketten helyesnek találunk, a házi munkát és egyéb dolgokat egymás segítségével intézni így egyenlőre nincs probléma.
2022. jan. 17. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!