Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kellene fizetnem a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene fizetnem a páromnak mert nála lakom?

Figyelt kérdés
Már pár éve összeköltöztünk a párommal. Viszont mostanában ha összeveszünk azt vágja a fejemhez, hogy én miért nem fizetek semmit a rezsibe. Ez tényleg így van. Nem szoktam bele adni ebbe a részébe. Ez az ő háza és lehet buta gondolat de ha én nem lennék ott akkor is fieztnie kéne a rezsit. És szerintem egy férfi részéről nem szép dolog ezt a barátnöje fejéhez vágni vagy egyáltalán ilyet elvárni, hogy én fizessem a számlát mert ott vagyok. És mielőtt azt hinnétek vagy jönnének a hasonló üzenetek nem élősködöm rajta!. Nem tart el engem. Ruhákat, pipere cuccok, tankolás , autó..stb magam fizetem. A bevásárlást javarészt én intézem (én fizetem) ha programozunk ugyanúgy kiveszem a részem. Egyszer ő fizet egyszer én. Közösen álljuk. Igyekszem odafigyelni, hogy amiben nőként tudok részt vállalni azt meg is tegyem.

2022. jan. 17. 20:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
74%

Hallod, ennyi ésszel vásárolj már be nekem is egy hétre a boltban! Úgyis fizetsz, akkor nem mindegy?


Max akkor nem kéne beleadnod, ha nem használnál se villanyt, se vizet, se gázt, se netet. De így baromira fogyasztod, és bizony többet is kell fizetni.


Kis pióca.

2022. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
98%
Rezsit szokás felesben fizetni, ebben nincs semmi, teljesen természetes dolog lenne, hiszen közösen használjátok a dolgokat. De nyilván ha ti nem ebben állapodtatok meg és eddig nem zavarta, akkor nem fair most egy veszekedés miatt a fejedhez vágnia.
2022. jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%

Igen, kellene!

Az igaz, hogy amúgy is kéne rezsit fizetnie, de nem annyit, mint amennyit veled együtt fizet

2022. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, te fordított esetben nem várnád el, hogy adjon bele a házad rezsijébe a párod, ha ott élne?
2022. jan. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%
Rezsit felezni kellene.
2022. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
68%
Mekkora élősködő vagy, úristen. Mikor megnyitottam a kérdést azt hittem arról lesz szó hogy a párod lakbért kér. Akkor még meg is érteném. De itt olyan dologról, történetesen a rezsiről van szó amit közösen használtok. Illene közösen is fizetni.
2022. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
97%

Egy 2személyes kb 40nm-es lakás rezsije nem több mint 40ezer havonta. (fejenként 20eft) Két ember Kajaköltsége + tisztítószerek stb legalább havi 90eft aminek nagy részét ő intézi. 40+90=130 ha legalább 65eft költ a közös szükségleteikre, ami a leírásából kitűnik, akkor nem élősködik.

(Ami meg a rezsit illeti, a fűtés ugyanannyi 1főre is, a net és a kábeltv is, max a víz és az áram fogyasztás több, de az sem duplája.)

30N

2022. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
73%
Troll a kérdező
2022. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Megegyezés kérdése. Ha vita téma, akkor beszéljétek meg nyugodt körülmények között. Ha a bevásárlást te fizeted kettőtöknek, akkor nem gondolom, hogy élősködnél. De ha ez neki nem felel meg, akkor legyen mostantól az is felesben, és a rezsi is. Ha pedig átbeszélitek, akkor utána nem lesz jogos, ha felhozza a továbbiakban veszekedéskor.
2022. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
94%
Mondd neki, hogy te fizeted innentől a rezsit, ő meg az összes bevásárlást.Majd meglátja, hogy így szarabbul járt.
2022. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!