Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lehet addig igaz párkapcsolatr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet addig igaz párkapcsolatról beszélni, amíg az egyik fél nem határozta el magát, hogy összeköltözne a párjával?

Figyelt kérdés
2022. jan. 26. 08:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Tini korban még elmegy talán
2022. jan. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. Az összeköltözés sok esetben nem olyan egyszerű. Sokszor ez csak és kizárólag döntés kérdése.


Szerintem kívülállónak sok esetben nincs joga megmondani azt, hogy más emberek kapcsolata mennyire komoly v se.

2022. jan. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert akkor minek neveznénk egy párkapcsolatot ha nem párkapcsolatnak az összeköltözésig? Az összeköltözés komoly döntés, de állhatok párkapcsolatban enélkül is hogy összeköltözzek azzal akit hozzám tartozónak gondolok.

Hány párkapcsolatod volt?Erre a kérdésre akkor az összeköltözésig be nem számított esetén azt mondom hogy egy sem?

Valaki vagy párkapcsolatban áll, vagy független (jó, köztes is van, pl szexkapcsolatot én nem nevezem párkapcsolatnak).

Nem mondhatom hogy nem állok párkapcsolatban ha van valaki akivel "együtt járok".

2022. jan. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. De ha nincs akadálya (anyagiak, távoli munka, gyerekek... stb.), az egyik mégis halogatja, a másik meg szeretné, akkor lassan el fog halni a lelkesedés.
2022. jan. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzőekkel.


Én meg ismét leírom, amit már ezerszer leírtam.

Ez megint egy kérdés a semmiről. Amíg nincs leírva a konkrét helyzet, addig nem lehet konkrét választ adni a kérdésre.

2022. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? 😅 Akik olyanokat mondanak, hogy az tinikapcsolat max, csak a társadalmi elvárásoknak próbálnak megfelelni. Természetes, hogy egy idő után a két fél vágyik arra, hogy magasabb szintre emeljék a kapcsolatukat, de az nem azt jelenti hogy előtte nem az volt... Meg éljen mindenki úgy, ahogy akar, meg ahogy jó neki/nekik. Ezt nem másnak kell megmondania.
2022. jan. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mingli kapcsolatnak hivják

Éveken, évtizrdeken át is lehet vinni.

Szerintem ez nem igazi kapcsolat.

2022. jan. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet annak hívni, de egészségesen ez a párkapcsolat eleje, mondjuk max. 2 év önfenntartó felnőtteknél. Utána esélyesebb, hogy az egyikőtök nem is akar többet, mert neki ez így kényelmes. Akkor inkább amolyan szeretői vagy barátság extrákkal viszonynak nevezném, de ettől még ha neked ő a párod, mert kizárólag őt akarod és rá vársz... csak nem biztos, hogy kölcsönös.
2022. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló írja,hogy tinikorban...én megfordítom, inkább a későbbiek folyamán, mondjuk 50+-os korban gondolom hogy nem törvényszerű az összeköltözés,akár hosszabtávon is működhet jól enélkül is egy kapcsolat.Akkor már mindkét félnek van egy előélete, otthona, családja, kialakult anyagi helyzete amit nem biztos hogy szívesen számol fel. Nehéz kérdés ki adja fel az otthonát, esetleg ezzel együtt ötvenesként a munkahelyét, az anyagi helyzet is lehet nagyon eltérő,és a gyerekek, unokák se biztos,hogy szívesen mennek egy számukra idegen otthonába.
2022. jan. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Attól még a párkapcsolat párkapcsolat, és igazinak igazi, nem kamu, hogy nincsenek összeköltözve. A párkapcsolat az elején is igazi... sőt, szerintem akkor is, ha egyik fél sem ilyen tipikus konformista alkat, és nem is akarnak összeköltözni. Akkor gyanús a dolog, bár nem olyan értelemben, hogy igazi-e a kapcsolat, hanem hogy érdemes-e folytatni, ha már évek óta együtt vannak, nem tinik, az egyik fél már akarna összeköltözni, a másik meg mismásol és kummant.
2022. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!