Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi van, ha korai az együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha korai az együtt élés a férfinek?

Figyelt kérdés

Szal nekem 2-3 hó után szóba jöhet általában ha jól kijövök valakivel ahogy a párommal is. De ő neki korai, még sosem élt senkivel együtt, azt mondta időt kér még. Nagyon önálló, ügyes pasi a maga munkájában, életében és komolyan szeretne velem lenni de azt mondta hogy neki fél év még túl korai ő jobban ki akar ismerni valakit előbb. A gond az, hogy én ha valakivel együtt vagyok akkor ragaszkodó vagyok és szeretném este hazavárni vagy együtt befejezni a napot, szóval én már közösbe gondolkozom és közös életre vágyom azzal akivel össze is jövök. Szerintem fél év optimális bőven, engem kicsit zavar hogy ő túl önállo és nem akar annyira ragaszkodni hozzàm szal nem akar együtt lenni valakivel amint lehet ha szereti és jól kijövünk.

Tudom a nők sokszor hamarabb vágynak erre ahogy én is, mondtam már neki ezt a gondot és azt mondta neki több időre van szüksége, én megértem de így rosszul érzem magam a kapcsban, nekem már több kéne, el vagyok egyedül ha nincs senkim de ha van, akkor őt magam mellett akarom tudni.

Szerintetek érdemes várnom rá vagy ez úgyis csak húzódik? Vannak közös terveink, jövőképünk stb de távkapcs sajnos, én ezért akarom az együtt élést minél előbb mert nekem így rossz.

Én 25N ő 23F



2022. febr. 21. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Tehát te mindenképpen rá akarod erőltetni az összeköltözést, akkor is, ha ő nem akarja?
2022. febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális, hogy neki kell ehhez fél év, ez egyáltalán nem sok. Ne erőltesd rá hamarabb, egyértelműen megmondta, hogy neki ennyi kell és ha sikerrel is jársz, valószínű nem sülne el jól.

Ha nem tudod elfogadni, úgy érzed, hogy ebben nem passzoltok és neked ez így nem megfelelő, akkor annyit tudsz csinálni, hogy olyat keresel, aki hozzád hasonlóan ragaszkodó típus.

2022. febr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
2 hónap alatt összeköltözni bárkivel túl gyors. Mit jelent a távkapcsolat?
2022. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Fél éve már együtt vagyunk, bocsi ha félreérthetően fogalmaztam. És neki még mindig korai, ennek ellenére is. Nem akarom ráerőltetni de mit tegyek ha én így nem érzem jól magam? A távkapcs azt jelenti hogy 1-2 hetente tudunk találkozni mert messze lakunk egymástól, igaz, akkor napokig együtt vagyunk, de nekem ez kevés, mindig szomorú leszek amikor elválunk egymástól.
2022. febr. 21. 20:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 24/F vagyok, én is korainak érezném. Össze költözni valakivel komoly lépés, és ha 1-2 hetente találkoztok, akkor érthető, hogy még nem akarja ezt meglépni. Valószínűleg az van benne, hogy nincs elég tapasztalata veled, és fél attól, hogy ha folyamatosan együtt vagytok nem fog működni, mert még nem ismert ki eléggé. Ha vele akarsz lenni, mert olyan fontos számodra, akkor légy türelmes és várj. Ha neked olyan ember kell aki 2-3 hónap után már össze akar költözni akkor szakítsatok és keress mást.
2022. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Szerintem együtt élve ismeri ki igazán egymást két ember, attól tartok felesleges húzni az időt, mert együtt élve derül ki, hogy valóbban össze valóak vagyunk e. Annyira sok párnál hallottam már (és egyik előző kapcsommal is ez volt) hogy évekig csak jártak, mire összeköltöztek, kiderült, hogy nem tudják elviselni egymást és csak a randizgatás működött, az együtt élés már nem. Nem szeretnék valakire éveket pazarolni úgy, hogy lehet azután összeköltözünk és kiderül, nagyon rossz együtt vele valójában amikor életvitel szerűen vagyunk együtt.

Utcsó, te mint pasi, mitől félnél még fél után is egy nőnél? Mi derülhet ki a következő fél évben amiért nem mernél bele menni az összeköltözés kipróbálásába?

2022. febr. 22. 05:11
 7/12 A kérdező kommentje:
*még fél év után is
2022. febr. 22. 05:14
 8/12 anonim ***** válasza:
37%

Nem tudsz mást tenni, csak kicsit még türelmesen várni. Bár szerintem ha egy év után se jön el az összeköltözés, az nem jelent jót.


Én is úgy vagyok vele, hogy már egy hónap után szívesen együtt laktam volna a barátommal, most vagyunk 4 hónapja együtt. Azt beszéltük meg, hogy amikor 7 hónapja együtt leszünk, akkor költözünk össze. Ezt ő találta ki, felőlem már holnap összeköltözhetnénk, de ő még várni akar, korai lenne most neki. Én már minden este depizek, amikor nem vele vagyok, mert minél közelebb van az időpont, annál nehezebb várni. De nem tudok mást tenni, elfogadtam a helyzetet és megértettem őt :) Mondjuk szerencsére mi szinte mindennap tudunk találkozni, a ti esetetek nehezebb.

2022. febr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok, és válaszolnék erre a kérdésedre:


"Utcsó, te mint pasi, mitől félnél még fél után is egy nőnél? Mi derülhet ki a következő fél évben amiért nem mernél bele menni az összeköltözés kipróbálásába?"


Nos, a sztoriba nem mennék bele, mert nagyon hosszú lenne, csak azt mondom el ami bennem lejátszódott. Annyit kell tudni, hogy 2 éve jöttem össze az exemmel, 5 hónapja szakítottunk és nagyjából 4-5 hónap után feltette a nagy kérdést, hogy mi lenne ha összeköltöznénk. Rengeteget dolgoztam, plusz mellette egyetemre jártam/járok így nagyjából a hétvégék voltak szabadok amikor együtt tudunk lenni. 5 hónap után én azt mondtam, hogy ez korai, várjunk 2-3 hónapot ezzel, ismerjük jobban meg egymást, egy vita és pár nap duzzogás után belement. Ez 22 évesen egy nagyon nagy lépés (mondjuk most 24 évesen is annak érezném) és kockázatos is. Egyrészt, nagyon az elején vagyunk, nagy a szerelem, rózsaszín köd és az ember hajlamos nem észrevenni dolgokat, amik mondjuk 1 év után, amikor már nincs rózsaszín köd, észre veszi és nem tetszik neki annyira. Másrészt soha nem voltunk együtt huzamosabb ideig (2-3 hét mondjuk), és csak így beleugrani necces. Mindenkinek vannak szokásai, ami zavarják a másikat és ezek miatt meg tud romlani egy kapcsolat hamar. Aztán ott van az is, hogy ha mégis szakítunk az kellemetlen lesz, mert akkor valakinek új lakást kell majd keresni, a költözés pedig munka és egyetem mellett nem egyszerű. Ez is egy szempont volt nálam. De lehet az is szempont, hogy emiatt mondjuk munkát kell váltani, mert 200 kilométerrel odébb kell költözni és mi van ha szakítunk? Ilyen hamar belevágni és ezért a biztos dolgokat feladni? Nálunk végül az lett, hogy én albérletben laktam, nyár volt és 6 hónap után tettünk egy 2 hetes próbát aminek a végén arra jutottunk hogy még várunk ezzel. Ha érdekel hogy mi volt ami miatt így döntöttünk írj egy üzenetet és ott elmondom a részleteket, de ezt itt nem szeretném leírni.

2022. febr. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

5ös, akkor végül nem ezért szakítottatok?

2022. febr. 23. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!