Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Többé nem akarok egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többé nem akarok egyedül élni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb. 2 éve fordult át bennem, azelőtt senkivel sem akartam még élni, majd az akkori párommal akartam, de vele nem jött össze, nem volt jó. Viszont azóta minden kapcsolatba úgy kezdtem bele, hogy igen, én össze akarok költözni, amint lehet, pár hó múlva. Nem értem, miért jött rám hirtelen és ez egy borzasztóan erős vágy bennem, ez a “ saját család” iránti vágy. Egyszerűen többet nem akarok az üres házba hazamenni, de már a szülőkkel nem élnék. Nem értem miért olyan nagy dolog ez, régen, 1-2 generációval ez előtt normális volt az is, ha pár hó után összeházasodtak és együtt is éltek az emberek. Most minden pasi befosik ettől, meg mindenki siettetésnek gondolja. Miért? És mit tegyek, hogy ezt a vágyamat leküzdjem? Mert jelenleg van párom, ő még nem akar együtt élni, én meg szarul érzem magam így. Én már közös otthont akarok vele, s ha ezért elhagyom, akkor mással is. Unom ezt a randi ide oda huza vonát, utálom az egészet, nekem társ kell, nem dugópajtás. 25N

2022. febr. 25. 07:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Abban lehet a megfejtés, hogy kb. 5 éved maradt a gyerekvállalásra és ott a félsz, hogy kifutsz az időből.
2022. febr. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
0%

Maradnak a macskàk.


Vagy vàlasztasz egy felnőtt gondolkodàsú friccet.

2022. febr. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok gyereket még... nem ez az ok. Társat akarok
2022. febr. 25. 08:11
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ketyeg a biológiai órád.
2022. febr. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező, ez egy incel tanya, és az incelek pontosan tudják, hogy te gyereket akarsz!

Hallgass a szakértőkre :D

2022. febr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3..2...1.... Privibomba

Vigyázz a pervezekkel

2022. febr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért taszító ez, mert baromi kétségbeesettnek tűnsz. Alapvetően nincs baj azzal, ha pár hónapon belül összeköltöznek az emberek, nem is ritka ez manapság sem.

Viszont itt úgy szokott lenni a sorrend, hogy előbb megszereti egymást annyira a két fél, hogy ne akarjanak sok időt külön tölteni, és ezért összeköltöznek. Nem úgy, hogy már a randizgatós időszakban rázúdítja az egyik a másikra, hogy ő most már aztán nagyon komoly kapcsolatot akar.

A huszon-harmincasok ennél spontánabbak. Randizgatnak, ismerkednek, aztán kialakul a dolog. A 35+-os korosztályra jellemző inkább az, hogy már az elején ilyen nagyon konkrét céljaik vannak.

2022. febr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit kevés az info.

Ház van, házasság nincs, partner van, de nem éltek együtt, csak dugópartner.

Férjet akarsz, házassággal, házzal, otthoni franciaággyal, minden nap.

A mostani embör az nem az.

2022. febr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Elég röhejesen gondolkodsz már ne is haragudj.


Tök természetes, hogy nem cuccolok össze egy lényegében idegennel (aki 2-3 hónap múlva még az).

2022. febr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Ez olyan, mint amit a 16 évesek gondolnak a párkapcsolatokról…
2022. febr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!