Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt élő párok, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élő párok, mennyire szoktatok eljárni otthonról, vagy mennyire vagytok otthon ülők?

Figyelt kérdés

Mit szoktatok szabadidőtökben csinálni? Hova szoktatok menni?

Sokszor annyira mennénk valamerre, de sétálni már annyira unalmas. Már nincs része a városnak amit ne ismernénk, ne sétáltunk volna már agyon unásig. Autó nélkül egy délután kirándulásra kevés. Barátokkal sem lehet állandóan az ember, hisz mindenkinek megvan az élete. Meg őszintén, nincs is annyi olyan barátunk akikkel össze járnánk.



2022. febr. 26. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Covid előtt sokat jártunk mindenféle, az kicsit besavanyított minket.

Sörözés, Duna part, kirándulás.

Remélem tavasztól jobb lesz a helyzet

2022. febr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Budapest nem játszik :D

Azt hiszem ott nekünk sem lenne ilyen gondunk.

2022. febr. 26. 12:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi inkább otthonülők vagyunk, habár ez nem teljesen igaz, mert állandóan csinálunk valamit pl.: vásárlás, ügyintézés, családnak besegítés…csak ezek ugye nem közös egymásrahangolódós programok.

Otthon filmet szoktunk nézni, társasozni, beszélgetni, macskával játszani.

Inkább jó időben szoktunk kimozdulós programokat pl.: állatkert, séta, levendulaszedés, nyaralás, wellness stb.

Én mikor együtt vagyunk sose unatkozom, csak sokszor van az, hogy a férjemnek külön dolga van és várom hogy végezzen (pl. most is ezért vagyok gyakorin).

2022. febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vidéken is megoldanánk a lényeg hogy együtt töltsünk minőségi időt.

Séta, kirándulás, bogrács

#1 voltam.

2022. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi inkább otthonülősek vagyunk.

Nyilván kocsi nélkül nehezebb, ha nem nagyvárosban élsz, de amúgy sok lehetőség van, inkább attól függ, mennyi pénzt tudtok rászánni. Havi egyszer szerintem simán meg lehet csinálni, hogy felszálltok vonatra/buszra, nagyot kirándultok, de ott alszotok, és másnap mentek haza. Ha nincs otthon kisállat, akkor ez lehet egy hosszúhétvége is. Nyilván nem wellnessbe kell menni, de főleg ilyen uborkaszezonban tök olcsón lehet szállást találni. Ennyi időre szerintem az is elég, ha az embernek szobája van, de a fürdő közös mondjuk. Mi csináltunk ilyet anno.


Amúgy mindenfélét csinálunk: most jön a kertészkedési szezon, szóval a kertrendbetétel lesz a mostani időszak fő közös programja :D. De amúgy Covid alatt néztünk online színházat, most már lassan szeretnék rendesbe is menni, nem vagyok nagy filmes, de moziba is megyünk néha, kirándulni távolabbi helyekre, néha egy-egy koncert, itthon játszunk, sokat beszélgetünk, raclette-ezünk, így a jóidővel lassan grillezünk és bográcsozunk majd, meg állandó elfoglaltság a három gyökér kutyánk :D.

2022. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyakran eljárkálunk, de külön nem is tudom, mikor voltunk utoljára
2022. febr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!