Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg furcsa, hogy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg furcsa, hogy így osztjuk el a házimunkát?

Figyelt kérdés

Egy éve élünk együtt a párommal.

Én (férfi) teljesen otthonról dolgozom, havi 2-3 alkalommal megyek csak be, ő (nő) viszont minden nap bejár, 8 és fél 7 között soha sincs otthon.


Szinte csak én takarítok, mivel a Home office mellett teljesen belefér, gyakran vannak több órás üresjárataim, a lakásunk viszont nem nagy (2 szoba plusz konyha étkező egyben). Én mosok és teregetek, mosok föl a kövön, és kapcsolom be a robotporszívót, ami hatalmas munka ugye :D plusz időnként én mosom ki a függönyt, szedem le a vízkövet, stb tudjátok


Párom főz, szinte minden este, nekem nincs gondom az ételre, a bevásárlást is ő intézi.


Szerintem ez tök korrekt rendszer, sőt, ő több időt tölt "házimunkával" mert nekem az a heti 2-3-4 óra takarítás tényleg nem tétel.


Édesanyám viszont állandóan rosszalló megjegyzéseket tesz, hogy miért csak én takarítok.


Mi a véleményetek?



2022. márc. 1. 13:52
1 2
 1/20 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
90%

Szerintem anyád egy mérgező személyiség, és kár adni az ő elmaradt agyára.

Szerintem meg még a te idődbe is beleférne a főzés, de ha párodnak okés, nincs ezzel baj.

2022. márc. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Én azt szólom hogy ki nem szarja le mit gondol anyukád? Meg bárki más random ember gyakorin? Ha nektek megfelel ez a rendszer akkor csináljátok.
2022. márc. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem teljesen rendben van. Anyuka félti a kisfiát, hogy ki van használva. Ha a párod a bejárás mellett csinálná ezt IS a főzés mellett, nyilván jobban tetszene anyukának, hisz ő a nő.

Nehogy engedj ebbe beleszólást. Ha a párod lenne otthon, ő is ugyanígy csinálná és valszeg maradna nála a főzés is.

További szép éveket nektek együtt!

2022. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Jaj tipikus vermami, fu de utalom az ilyeneket.
2022. márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

A párod főz, akkor mégis mi a gond?

Mondd meg a kedves mamának, hogy akkor ezentúl főzni is fogsz, hogy a párodnak maradjon takarítani való :D

2022. márc. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező!

Azt még nem mondta neked senki, hogy nem kell a kedves mamának minden részletet kiteregetni a párkapcsolatodról? Tudod a felnőttek csak annyit mondanak el, amennyit publikusnak gondolnak, és ami olyan, hogy a kedves mama nem tud belekötni. Egy párkapcsolat két ember magánügye. Ha nektek ez így megfelel, akkor ahhoz senki másnak semmi köze.

2022. márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Ami két embernek megfelel, abba kívülállónak nincs beleszólása. Igaz akkor se lenne ha a pár valamelyik tagjának nem lenne megfelelő ez a helyzet, mert ezt akkor is nekik kettejüknek kellene megoldania.
2022. márc. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
8%

Büszke vagyok rátok! Komolyan mondom! Senki nem tud úgy házimunkát elosztani, ahogy ti! Ezt tanítani kéne az iskolákban, hogy minden férfi ilyen ügyes legyen mint te!


Én is szeretnék tanácsot kérni, mert én olyan balf.sz férfi vagyok, hogy dolgozom a saját vállalkozásomban(nem otthonról), mellette egyedül tartok fent egy háztartást, ahol mindig rend és tisztaság van, és heti 2-3 alkalommal még főzni is van időm!

Szerintetek jól osztom el a házimunkát? Tényleg érdekel a véleményetek, hátha valamit rosszul csinálok! Komolyan!

2022. márc. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
#8: Te is ügyes vagy és képes vagy arra, amire az emberek nagyobbik, normálisabb része :D
2022. márc. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%

9-es!


Köszönöm szépen! Ezt akartam hallani! Csak nem tudom, hogy akkor miért kell ezt naponta ötször megkérdezni!


Miért olyan nagy szám az, hogy valaki rendet tart a környezetében, és képes megoldani a saját élelmezését?


Mindig elgondolkozok rajta, hogy az ilyen emberek akik ezen problémáznak, vajon hogyan oldanak meg komolyabb problémákat az életben!

2022. márc. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!