Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés előtt mi volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés előtt mi volt az, amin aggódtatok, hogy nehéz lesz kompromisszumot kötni? Miután összeköltöztetek, megoldottátok valahogy, vagy akár elő sem került az, amitől féltetek?

Figyelt kérdés
2022. márc. 8. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan bejött amitől féltem, hiába erősködött h jólesz. Vele megbántam, mással nem.
2022. márc. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megoldottuk, asszem erre mondjàk, összecsiszolòdtunk.
2022. márc. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sosem féltem semmitől ilyen téren. Csak azzal költöztem össze, akivel ez természetesen jött, és mindkettőnknek igénye volt rá.
2022. márc. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%

En olyanokon aggodom, ha pl.kietlen helyen laknánk, meg is ölhetne. Támadhatna, bármit megtehetne.


De szűk kis társasházban viszont a szomszédok hallanak mindent, 2 perc es jön a rendőrség, van korház is.stb.


Olyan veszekedéseink vannak hogy hihetetlen. Meg láttam pl azt a filmet hogy gyerekekből is öldöklő elmebeteg lett felügyelet nélkül(Legyek ura)

Azaz ha mi kietlen szigeten lennénk, vissza nem fogná magát egy egy veszekedésnél, az is biztos.

2022. márc. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

4#Beszélgettem már vele ilyenekről. Azt mondta ha megölne akkor magát is megölné(büntetésbo. Én vagyok az élete, soha nem tenne ilyet.


Amugy egy optimista pozitív eletszerető ember millio baráttal jofej és vicces alapvetően. Aki ugy szeret élni szereti a szerelmet és engem.

Csak vannak bekattanásai amikor részemről kezelhetetlen, es kiszolgáltatott vagyok neki(gyenge nő) es ezzel visszaél.

2022. márc. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én elég introvertált vagyok és szeretek egyedül is lenni, így attól tartottam, hogy milyen lesz folyton együtt egy kicsi lakásban, hiszen előtte se találkoztunk minden egyes nap. Meg kellett ugyan szokni, de meglepődtem rajta, hogy milyen simán ment és nem volt ebből probléma. Tudtam úgy is a saját dolgaimmal foglalkozni, hogy egy szobában voltunk, csak ő meg mást csinált és így sose zavartuk egymást. Azóta se volt belőle semmi gond, pedig covid miatt rengeteget voltunk egy helyiségben a home office miatt.

A másik, ami miatt picit aggódtam, az a házimunka megosztása volt. Nálunk otthon az volt, hogy anyukám csinált mindet hiába dolgozott sokat és én ilyet nagyon nem akartam. Ez is jól kialakult szerencsére. Elején megbeszéltük kb, hogy hogyan is kéne és idővel elég jól beállt olyanra, ami mindkettőnknek megfelel.

2022. márc. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem féltem semmitől se.

Normális emberrel kell összeköltözni.

2022. márc. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!