Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párotok (férfi) mivel tölti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotok (férfi) mivel tölti az estéket otthon?

Figyelt kérdés

2022. márc. 15. 20:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Tv-t néz, meccset, van hogy többet egyszerre. Sorozatozik, filmet néz. Sétál a parton, elmegy kávézni (igen este).
2022. márc. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
TV-t néztem, Xboxoztam a sógorokkal, dolgoztam.
2022. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Azt amit én- ( kivéve a játékot, azt én nem szoktam)

Olvas, laptopon sorozatokat néz, játszik.

2022. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%

Hasonlo semmittevéssel mint amiket itt írtak. Plusz eszik. Plusz utalgat arra, hogy éjszaka dolgozzam rajta. Azaz "zaklat molesztál".


Meg vár valamire. Hogy en irányitgassam mit csináljom. Hát nem fogom. Nem vagyok az anyja.nem is akarok az lenni aki dirigál.


En az vagyok, aki megnézi, saját magától mit nyujt a kapcsolatba, a f.rkán kívül, szóval az vagyok, aki aztán dönt nemes egyszerűen.

2022. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
#4 egy végigmelózott nap után, amin munka mellett keresztülmenedzseled a 2 gyereket, te mit csinálsz ami nem semmittevés? Nekiállsz füvet nyírni lol? Azt hiszem a nap végén kijár az embernek egy fél-1 óra semmittevés, mielőtt elnyomja az álom a következő 14 órás mókuskerék-cikus előtt.
2022. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Meló után fáradtak vagyunk, semmi gond nincs azzal ha az ember csak lazul. Nem mindenkinek van zabszem a seggében. Szoktunk programozni ha van kedvünk, de csak hétvégén.
2022. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
#6 szoftverfejlesztőként én is szoktam esténként programozni 🤣
2022. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
27%

5 gyerekpesztra tanulas mosas főtes mosogatas stb szerinted? Meg hallgatom az utalgatasokat hogy kezdodhet a 3. müszak


1.muszak a melo

2. A gyerek tanulás

3. Az uraság


Es még én vagyok kritizálva.

2022. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%

Fifázik, pedig könyörgök neki, hogy játszon hasonló játékokkal mint én (Red dead redemption 2, Skyrim, Witcher, stb. mert azok nem basszák el a kedvét).

Most elkezdett zenélgetni, tanulja. Meccset néz. Edzésre megy. Sorozatot nézünk együtt. Olvas/unk. Kutyaséta. Porszívózik.

Annak örülök, hogy zenélni tanul, viszont sokszor azt érzem a sorozatbámulás már unalmas és felesleges.

Gyerek nincsen.

Gyerekkel rendelkező ismerőseinknél sajnos hasonló a felállás, mint amit a 8. leír.

2022. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire a műhelyben tesz vesz.

Apró javítások,ház körüli munkák, bevásárol, kaját csinál, segít valamelyik haverjának szerelni.

Eljár uszodába,szaunázni vagy bringázik.

Néha sörözik és filmet néz.

Ez a ritkább.

Kényszeresen csinálnia kell valami hasznosat.

Eleinte furcsa volt, hogy alig lazul,de már megszoktam.

2022. márc. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!