Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem birok egy szobaban aludni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birok egy szobaban aludni rajtam kivul allo szemellyel, van valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés

Evek ota egyutt elunk! Nem szakito ok. De en nem reklamozom ha feljon a tema mashol,mert mindenki jol alszik,mindenki a parjaval alszik,senki se szellent,senki se kelti fel a masikat,senki se vagja szajba alvas kozbe a masikat es termeszetesen a legfrissebb illatu lehellettel ebred..


De nem birok senkivel sem egy szobaban aludni. :D


26N



2022. márc. 18. 00:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
Mi is külön alszunk a férjemmel, egész egyszerűen így kényelmes mindkettőnknek. Más hőmérsékletet és fényt szeretünk, én későn fekszem és kelek, ő korán… csak szenvedtünk egy ágyban.
2022. márc. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
Intimitás van?
2022. márc. 18. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Noren1989 ***** válasza:
59%
Figyelj, engem is zavarna, ha a sarokban àllna a pàrom, alvàsközben. Engedd végre lefeküdni! Persze azt is rajtad kívül!!
2022. márc. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Ha így biztonságosabb neked, akkor okés, tök megértem.
2022. márc. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
30%
A kívülálló és a pár között elég nagy különbség van, mert ha te a párodat kívülállónak hívod akkor ez nem igazán mély kapcsolat..
2022. márc. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

A jó isten áldjon meg..arra értem hogy sosem tudtam ÉN rajtam kívül álló azaz=másik emberi testben lévő emberrel aludni. Sem gyermekkoromban..sem felnőtt.


Kivülálló fogalma itt az hogy Nem az én testemben élő ember...érted? Rajtam kívül álló.


Erre idehozod h sztem a párom rajtam kivülálló. Miért az én testemben lakik vagy mi.


Nem fogalmaztam teljesen érthetően és emiatt értetted félre! Évek óta így élünk együtt. Mert felkeltenénk egymást.

2022. márc. 18. 12:25
 7/22 A kérdező kommentje:
#3 érdekes volna ha az én testemben feküdne le aludni..nyilván a sajátjában alszik....
2022. márc. 18. 12:26
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudok mással aludni. Amúgy is elég rossz alvó vagyok, pláne ha még valaki szuszog, mocorog, forgolódik, horkol, nem tudom én mit csinál körülöttem. De mintha már csak maga a tudat is zavarna.
2022. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Akkor tenyleg nem vagyok egyedul ezzel a "problemaval". :D Es ha arra kerul a sor h olyan latogatosdi van h messzebb es ott kell aludni..akkor konkretan nem tudok menni ha egy szobaban kell egy agyban aludnunk. Volt erre is pelda! De csak az alvast erinti ez :D intim dolgok persze hogy mukodnek az nem alvas!
2022. márc. 18. 13:48
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kulon szobaban alszunk
2022. márc. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!