Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Rossz helyzet beköltözni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz helyzet beköltözni a párom házába?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy nagy, 180 négyzetméteres háza, én pedig a szüleimmel élek. Nincs nagy vagyonom, kb 800 000 félretett pénzem van. Szerintetek kínos úgy beköltözni, hogy az egész ingatlan a páromé és én nem tettem hozzá semmit?
2022. márc. 28. 02:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy exem (én vagyok a nő) aki azt mondta hogy ő nem akar odakoltozni hozzám mert zavarná hogy az csak az én házam, neki nincs hozzá koze. Merthogy akkor mikor összejottunk már volt egy házam.

Én meg közöltem hogy az ő férfiúi buszkesege miatt nem fogok elkoltozni úgyhogy szakított. Hát akinek ennyi esze van azért nem kár..

2022. márc. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én vagyok buta felfogású, de ha a páromnak adott egy ház, vagy lakás vagy akármi, akkor biztosan nem fogok albérletet keresni. Akkor ha ő felajánlja és neki is megfelel költözök hozzá. Beleszállok a rezsibe amibe kell. Tudok én is félretenni és akár x idő múlva venni egy ingatlant magamnak. Ha normális a kapcsolatunk ezt úgyis támogatja ő is.
2022. márc. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"én nem tettem hozzá semmit"


És? Nem a tiéd, nem is lesz az.

2022. márc. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ne veszekedjünk köszi! A párom is örökölte, de azért fent tudja tartani, hogy később mi lesz meglátjuk, nekem inkább az önérzetemet zavarja a szitu.
2022. márc. 28. 08:52
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Részemről egyértelmű lenne hogy odaköltözök a páromhoz. Ha szívesen lát, nem fitogtatja,hogy ez az Ő lakása, nincs ezzel baj. Neki adott a lakhatási lehetőség, élni kell vele.
2022. márc. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 éve ékek a párommal, nő vagyok és ő költözott az én házamba. Ha szét válnánk neki kéne innen mennie,de más hátrányát nem látom a dolognak,mindketten őrulunk,hogy nem kell hitelt fizetni ( örököltem)
2022. márc. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,te vagy a férfi?

Sztm amúgy nem gáz,nőként nekem (családdal közösen,de én élek benne) is van lakásom,lehet ez valamilyen szinten gondot fog okozni a jövőben,olyan ok miatt,amit te is írtál.

Én sem leszek hajlandó innen költözni,viszont őt szívesen látnám majd.

Nem lesz hülye a párod sem,hogy albérletbe költözzön.

2022. márc. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Nő vagyok...

Amúgy én úgy nőttem fel, hogy az anyám eltartotta az apámat...

Ettől eltekintve nagyon jó apám volt, vitt mindket mindenhova, mindig készenlétben állt, nálunk anyám volt a karrierista.

2022. márc. 28. 10:18
 19/19 anonim ***** válasza:

10-es: Miért gondolod, hogy a 180 m2-es ház 200 millió? Az enyém két szinten összesen 180 m2 és 110 millióért árulom megyeszékhelyen, nem adtam el két hónap alatt.

Attól hogy 180 m2, még lehet hogy 20-30 milliót ér.

2022. márc. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!