Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan esik rosszul hogy el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul hogy el akar menni férjem egy ilyen legénybúcsúra?

Figyelt kérdés
Szóval négy napos külföldi legénybúcsút szervez az egyik haver, méghozzá külföldön és csakis szállodában, igaziból nem féltékenységből böki a csőröm, hanem csak zavar hogy így viszont nekünk nem lesz pénzünk elmenni kettesben nyaralni. Ha valaki kérdezné közös kasszán vagyunk, kb ugyanannyit keresünk, ha mondjuk ő kifizeti akkor se tudom én kifizetni mindkettőnk nyaralását. A társaságból már többen szóltak hogy nem jönnek, pont az anyagiak miatt 24/N

2022. ápr. 14. 12:08
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy mi lenne ha mondjuk egy-két napra menne, de nem akarok erőszakoskodni ha annyira akar menni…
2022. ápr. 14. 12:09
 2/45 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is rosszul esne. A 4 nap kanbuli szállodában nekem rohadtul nem férne bele. Meg ennyi pénz elherdálása sem, ha ránk meg nem marad.
2022. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudsz vele mit kezdeni, ha a 4 napos legénybúcsú fontosabb neki, mint a veled való nyaralàs.
2022. ápr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
95%
Azért ha közös kasszán vagytok, az anyagiak rád IS tartoznak. És ez nem rosszul esés kérdése, hanem bizony komoly megvitatandó téma.
2022. ápr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is rosszul esne, pláne így, hogy a kettőnk nyaralására nem marad pénz, én hiába teszem bele, amit be tudok a közösbe. Meg eleve 4 napos legénybúcsú? El se merem képzelni mi lesz ott.
2022. ápr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
40%
Ilyen borkai stílusú buli lesz? Akkor az bizony sokba fog tényleg kerülni. Én eleve ellenzem a legénybúcsúkat, főleg mióta láttam a Másnaposokat, ami bár vigjaték, van benne sok igazság is, szal ahol sztriptiz meg nem tudom alulöltözött vendégek/ fellépők vannak, ha csak buliznanak együtt rendben, semmi akadálya de tudjuk, hogy sokan ezt kihasználják a félrelépésre. Erotika nélkül is lehet bulikázni. Am nem értem miért 4 napos?
2022. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim válasza:
15%
Egy barátnak a legénybúcsú 1 életben 1x van,veled barmikor máskor is eltud menni nyaralni,attol fugg hogy mennyire jó barátjának lesz a legénybucsu,mert ha nagyon kozeli a baratsag,akkor engedd el nyugodtan,akkor nem seggfej a csavo.ha nem kozeli a baratsag csak inkabb 4 napig total akar lenni valahol messze,na akkor verd ki a balhét :D
2022. ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
6%
1xer legálisan megcsalhat.
2022. ápr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
85%
Te ismered a fickót egyebként akinek a legénybúcsúja lesz? és az arát? Vagy a családjukat? Mert ha soha nem hallottál még róla, sanszos, hogy csak le akar lépni pár napra, a többit a fantáziádra bízom.
2022. ápr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
26%
Mi esik rosszul? Hogy el akar menni, hogy te fizeted a felét vagy valami más?
2022. ápr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!