Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kisebb veszekedések?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebb veszekedések?

Figyelt kérdés

Párommal(ő 24l én 25fiu) 7hónapja vagyunk együtt,és eddig volt egy apró nézeteltérés de nem veszekedés, de tegnap kicsit megbántottam és sírt, de nem kiabáltunk vagy ilyesni,csak azt érezte elhanyagoltam aznap.


Az lenne a kérdésem,hogy jónak számít ez a 2 kisebb veszekedés ennyi idő alatt,vagy sok? Nagyon odafigyelünk egymásra,meg nagyon is szeretjük egymást tényleg.


Illetve hogyan hat egy kapcsolatra egy veszekedés?


Ront a kapcsolaton,mert akkor nem illünk össze, vagy jobban összehoz minket mert azért veszekedünk mert szeretjük egymást? És azt akarjuk hogy minden simán menjen. Mi a véleményetek?



2022. ápr. 27. 06:48
 1/5 A kérdező kommentje:
ugyan ide,kiengesztelő tippek?
2022. ápr. 27. 06:59
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért ez nem ilyen egyszerű kérdés. Ha azért van csak 2 kisebb veszekedés, mert mindenki minden problémáját magába fojtja, ami előbb vagy utóbb kirobban, akkor marhára nem jó. Míg ha két olyan habitusú emberről van szó, akik hevesebbek, de a veszekedés után le tudnak ülni megbeszélni, és egyikükben sem marad tüske utána, akkor ennél több is oké lehet. Szóval a veszekedések száma csak akkor mérvadó, ha állandóak és nincs utánuk semmiféle feloldás, vagy folyton csak olyan megoldás születik, ami csak az egyik félnek jó.


Kiengesztelő tipp: ülj le vele megbeszélni a problémát, és kérdezd meg, legközelebb mit szeretne, hogyan csináld másként. Szerintem ennél jobb engesztelés nincs. Ha ilyenkor veszel vígaszcsokit/virágot/bármit, kontraproduktív lehet. Mondjuk azért érdekelne, mit csináltál, mert elég fura azért elsírnia magát valakinek, mert egyetlen nap úgy érezte, hogy elhanyagolod. Nincs itt valami más is?

2022. ápr. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én éreztem rajta egész nap,hogy ideges,mérges stb. És nem közelítettem meg,inkább elhúzodtam kicsit és ez tett be neki.(neki alapból törékeny a lelke). Tegnap leültünk megbesztük pont így. Egyikünk en sem maradt tüske.
2022. ápr. 27. 07:41
 4/5 anonim ***** válasza:

A lényeg a kommunikáció, mindent meg kell beszélni, akár milyen kis dolog is.

Olyan kapcsolat nincs, ahol nincs vita, kell is, fejlődik a kapcsolat.

Veszekedést kell kerülni!

Vita érvek és ellenérvek felsorakoztatása... Veszekedés nem fogadják el a másik véleményét.

Megbántottad, a lényeg, h megbeszéltétek.

N

2022. ápr. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

It csak tökéletes emberek vannak akik soha nem veszekednek!

Más választ ne várj!

2022. ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!