Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Sok fiatal pár él valamelyikük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiatal pár él valamelyikük szüleinél?

Figyelt kérdés

Lassan 30 éves fejjel számomra ez már nagyon kellemetlen, de a párom nem akar költözni mert sokat kell segíteni a szüleinek.

Én lennék a legnagyobb szemét ha elhagynám mert ápolja az idős szüleit, de így meg egy önálló gondolatunk nem lehet. Bármit akarunk 100% hogy keresztül húzzák a számításainkat. Egy szendvicset nem tudok úgy meg csinálni hogy az anyja ne lenne állandóan sarkamba és magyarázna. Ezerszer szóltunk neki hogy vágyunk egy kis szabad térre mégis állandóan ott van mindenhol.


2022. máj. 6. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Hagyd el nyugodtan. Keress egy független embert, ő meg maradjon ott ápolónak a szüleinèl.
2022. máj. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Semmi gond!


Felfogadsz egy ott lakó házvezetőnőt, és költöztök. Most simán találsz ukrajnai nőt.

2022. máj. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Én a saját szüleimtől is költözni sserettem volna! Persze szeretem őket, de normális, önálló életet nem lehet így élni. Ha pedig valakinek az anyósával, apósával kell élni az általában mindig a rosszabb. Te sosem leszel a gyerekük, ők sosem lesznek a szüleid. Bármennyire is szeretitek egymást.


A meglátásod pedig jogos. A helyedben a közelbe költöznék. 1-2 házzal, de inkább utcával messzebb. Hidd el az is megváltás lenne

2022. máj. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Soha nem költöznék ugy! Egyrészt, az intim együttlét nem lenne megoldva! (Legalabbis, normális nő nem tud úgy dugni, hogy közben anyuka a szomszéd szobában nézi a Szulejmánt) másrészt, utálom, ha beleszolnak abba amit csinálok! Nem tudom, te hogy bírod! Ez megöli a szerelmet! Normális nő nem kezd olyan férfival, aki még a szüleivel él 30 fele! Jézusom! Kuka
2022. máj. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%
#4 ja, inkább nyomorogjon egy albérletben, vagy társbérletben. Mert az ciki ha anyuka hallja a dugást, de ha a társbérlő/lakótárs hallja az nem ciki.
2022. máj. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy idegen hallja az teljesen mas.

A berlotars senkim.

2022. máj. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#5

Ne nyomorogjon! Ne legyen lakótársa sem! Keressen annyit, hogy ez megoldható legyen!

2022. máj. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5

Normális nő, eleve nem kezd olyan csóró pasival, aki még arra sem képes, hogy 30 felett kifizessen egy albit

2022. máj. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem, hogy az előttem szólók miből szűrték le, hogy nem kerestek annyit, hogy fussa albérletre... a kérdésedből csak annyi jön le, hogy a párod hozzá van nőve anyuci szoknyájához és ezen nem is akar változtatni.

Én a helyedben egyszerűen közölném, hogy "Én megyek... te meg jössz, ha akarsz".

Egyáltalán nem normális, hogy valaki 30 évesen még nem tart igényt arra, hogy önálló életet kezdjen. Feltételezem, hogy napközben jelenleg is dolgozik, így a szüleit nem képes egész nap gondozni és felügyelni, tehát megvannak maguk is a nap döntő részében. Munka után pedig be lehet hozzájuk ugorni, ha akar akár minden nap, de kell, hogy legyen 30 évesen saját lakás/albérlet ahhoz, hogy egy pár valóban párként tudjon működni.

2022. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!