Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Más örülne ő mégsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más örülne ő mégsem?

Figyelt kérdés

Barátomnak lett egy munkája a családi vállalkozásunkon kívül.


Az új munka 24/48as portás. Viszont sok dolguk nincs és du2től reggel 6ig sok dolguk nincs de aludni se igazán lehet..

A kollégái is csak cigiznek mobiloznak filmeket néznek a járőrözések között.

Azt mondja nem látja értelmét, mert őt ezek nem kötik le,és unalmas alig megy az idő.. beszélgetni nem lehet ha a másik mobilozik v filmet néz..


Mások mondták h tökéletes mert helyben van, fizetik h nem csinálsz semmit és megszakadni se kell.


Igaza van másoknak?


2022. máj. 12. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Minden ember más, más célokkal, elképzelésekkel. Ha ő nem akar egy helyben ülni, többet akar csinálni az életben, más ambíciói vannak, akkor miért ne lehetne unalmas neki, miért ne akarhatna váltani.


Más kérdés hogy akar-e is tenni érte vagy csak siránkozik.

2022. máj. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

En hasonlo munkakör mellett(napi 12 óráztam egy alig forgalmas üzletben egyedul)1. 200 oldalas könyveket kiolvastam, 2. Letettem egy angol középfokut ugy hogy CSAK a munkahelyen tanultam



Csak a buta emberek nem képesek kihasználni az időt. Ami pedig az egyik legnagyobb kincs.

2022. máj. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

*folyt

Nekem heti 5 nap volt napi 12 óra melo, csak hétvége szabad. Imádtam

2022. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne tudjad már neki mi a jó! Én meghalnék az unalomtól...
2022. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 harebell ***** válasza:
100%
Nem értem, miért releváns, hogy mások mit mondanak meg hogy mások szeretnék-e, bírnák-e ezt a munkakört. Ha NEKI nem jön be, akkor nincs ezen mit ragozni, joga van nem szeretni. Próbáljon meg tenni azért, hogy tudjon váltani.
2022. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

1000ft/h a fizetés.

Mivel egy helyiségben vannak ketten, így tanulni olvasni nem lehet nagyon mivel ha filmezik a másik zavarja a lámpa, na meg ha felest is használ akkor is hallani.


Ő nem tud így tanulni, amikor tudja nem az a dolga ott és akkor.

2022. máj. 12. 18:10
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván minden ember más.

Én is becsavarodnék a leírt munkakörülményektől.

2022. máj. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
fülest használ
2022. máj. 12. 18:57
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem tőlem, mástól kapta ezt a tanácsot h nem h örülne hogy semmit nem csinál szinte,filmezik és még azt is fizetik
2022. máj. 12. 18:59
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Meghalnék egy ilyen munkahelyen, és a férjem is. Nem tudnék úgy dolgozni, hogy semmi értelmeset nem csinálok. Diák koromban dolgoztam a tesómék szoláriumában néha, olvastam sokat, mikor nem volt forgalmas, de azért minden nap ezt csinálni. A férjem azért hagyta ott a nagyon jól fizető munkáját, mert hónapokig nem volt semmi kihívás, új project. 1000 Ft/óra meg nevetséges fizetés, akkor már keressen valamit, ahol tényleg dolgozni kell, de kap háromszor ennyit.
2022. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!