Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi lesz így az ex barátnőmmel??

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz így az ex barátnőmmel??

Figyelt kérdés
volt 4 évvel ezelőtt egy barátnőm. 3 évig voltunk együtt. aztán egy szemét pasi el vette tőlem.. ez a pasi a tipikus rosszindulatú, rossz fiú. az ex barátnőm miatta dobott engem aztán a pasi miatt ott hagyta az iskolát. így gyakorlatilag a lánynak 8 általánosa van. tudomásom szerint a pasi megkérte a lány kezét. de a lány nagyon nem ilyen pasit érdemel... milyen jövője lesz igy a lánynak?? nagyon féltem.

2022. máj. 12. 23:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az már nem a te gondod... Ne is rágd magad rajta
2022. máj. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
99%

Neki is biztos te jársz a fejében, mikor ez a csávó pakolja a volt nődet. Különösen félthet téged, mikor fel-le ugrál a frkán. Ja nem.


Már rég tesz rád, a múlt vagy. Lépj tovább.

2022. máj. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
2# Te aztán megvigasztaltad 😅
2022. máj. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félteni, esetleg majd azt kapja amit megérdemel...hisz idáig minden az ő döntése volt....
2022. máj. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Normális embernek ilyen eszébe sem jut!
2022. máj. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Le kell zàrnod magadba
2022. máj. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Fehér emberekről van szó egyáltalán?
2022. máj. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Már nem a te dolgod.


Igazából ha együtt lennétek, akkor sem a te felelősséged lenne, hogyan alakítja az életét, maximum a meglátásaidat mondhatnád el neki, mint például azt, hogy legalább egy érettségit szerezzen, vagy menjen el egy tanfolyamra, amiből most meg tud élni.

2022. máj. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

Engem is elhagyott nőm, nem kimondottan egy másik tag miatt.

De azóta, hogy nem vagyunk együtt találkozgatnak, iszogatni járnak és el vannak

Mindemellett munka társak

Én leszarom, hogyan k*rják szét egymás életét, engem csak az bánt, hogy több évet ki kukazott így, miközben én komolyan gondoltam vele.

Szóval szerintem pont szard le, hogy milyen élete van.

Ő döntött így

Ja és baszodjon meg az összes ilyen nő.

Na de hogy igazságos legyek, férfi társaim is baszodjanak meg, akik ott hagynak egy nőt egy másikért.

2022. máj. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jó jövője nem lesz, de megnyugtatlak, ez már nem a te bajod lesz:) szerintem örülj neki hogy így alakult és nem 2 gyerek után lépett le.
2022. máj. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!